Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Świetlica w Gościeradzu jak nowa. Kończy się remont

Dodano: 09.06.2023 | 07:55

Na zdjęciu: Koszt inwestycji wyniósł 859 tys. zł

Fot. IN

Kończy się zadanie inwestycyjne polegające na przebudowie świetlicy wiejskiej w Gościeradzu (gm. Koronowo). To inwestycja za 859 tys. zł

Dawniej mieściła się tutaj remiza OSP i świetlica wiejska. Było ciasno, budynek też nie był w najlepszej kondycji technicznej. Po wybudowaniu nowej remizy zwolniły się miejsca. Gmina postanowiła zagospodarować je na potrzeby świetlicy i wyremontować cały obiekt.

Przetarg na tę inwestycję wygrała firma Kor-Pol Invest z Bydgoszczy. Obecnie trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Zakres zadania obejmował m.in. prace rozbiórkowe, uzupełnienie ścian, wykonanie ścian działowych, wykonanie tynków wewnętrznych, posadzek, sufitów podwieszanych, montaż okien i drzwi, wykonanie pokrycia dachu, wykonanie elewacji (w tym ocieplenie ścian), zagospodarowanie terenu, wyposażenie obiektu. To jednak nie wszystko. Firma przeprowadziła także prace związane z instalacją sanitarną, centralnego ogrzewania, instalacją wentylacji, instalacją elektryczną, instalacją fotowoltaiczną i białym montażem.

Koszt zadania wyniósł 859 tys. zł. Według dokumentacji prace miały zakończyć się w maju 2023 roku. Obecnie trwają ostanie prace wykończeniowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments