Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 1 • L -0
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSylwester w Bydgoszczy. Wiemy, co planuje miasto!
24.11.2017 | 11:28

Sylwester w Bydgoszczy. Wiemy, co planuje miasto!

W noc sylwestrową nie zabraknie imprez w klubach i hotelach.

Na zdjęciu: Na wybór imprezy sylwestrowej mamy już tylko niewiele ponad miesiąc.

Fot. archiwum

Hotele i kluby przygotowują się do imprezy sylwestrowej. Na nieco ponad sześć tygodni przed nowym rokiem sprawdzamy, gdzie będzie można przywitać nowy rok.

Jak co roku imprezy sylwestrowe organizowane będą w bydgoskich hotelach. Sporym zainteresowaniem cieszy się zabawa, która odbędzie się w City Hotelu. – Na naszej imprezie sylwestrowej bawić się będzie ok. 150 osób.  Zabawa odbędzie się na jednej dużej sali, a za muzykę odpowiadać będzie zespół oraz DJ – dowiadujemy się w City Hotelu. Jednak na tle innych hoteli, wydatek na bal sylwestrowy w tym miejscu jest największy, bo koszt udziału w zabawie od pary wynosi aż 860 złotych. Można też dokonać zakupu specjalnego pakietu sylwestrowego, którego koszt szacowany jest na 1000 zł (system standard) i 1080 zł (wersja premium). W jego cenę wliczony jest między innymi nocleg w pokoju dwuosobowym czy możliwość skorzystania z sauny, wanny z hydromasażem oraz fitness.

Mniej, bo 380 zł zapłacimy za udział w sylwestrowej imprezie w hotelu Holiday Inn. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie Starsky Music Team, a dla uczestników przygotowano również liczne konkursy. Jak się dowiedzieliśmy, hotel przygotował również specjalną ofertę noclegową dla uczestników balu (297 zł za dwuosobowy pokój wraz ze śniadaniem).

Ofertę dla klientów przygotował także Słoneczny Młyn. Tam nowy rok przywitać można będzie w rytmach muzyki z lat 80. i 90., a za muzykę odpowiada DJ Mario. Koszt uczestnictwa w imprezie? Jeśli zdecydujemy się na zakup zaproszenia do końca tego tygodnia, zapłacimy 290 zł. Od 20 listopada cena wzrośnie do 350 zł.

Swoje plany na sylwestrową noc mają także bydgoskie kluby. Od godz. 20:00 rozpocznie się impreza sylwestrowa w klubie Awangarda. Za bilet wstępu do klubu na tę imprezę zapłacimy 80 zł, a 150 zł za miejsce siedzące. W rytmach najnowszych przebojów nowy rok powitają uczestnicy sylwestra w Pubie Kubryk. Za wstęp zapłacić trzeba będzie 109 zł. Imprezy odbędą się również m.in. w klubie Metro czy Epic, ale tutaj nie ujawniono szczegółów ostatniej nocy 2017 r.

Jakie plany na imprezę sylwestrową ma miasto? – Na imprezę sylwestrową zapraszamy na Stary Rynek, zaczynamy o 22:00 – informuje Błażej Stawiarski z miejskiego ratusza. Gwiazdą imprezy będzie Robert Janowski z zespołem. – Będzie bardzo dużo przebojów – zapewnia Stawiarski. Na scenie zobaczymy także zespoły Nasty Ladies i Abba Imitation. Punktualnie o północy odbędzie się największy w mieście pokaz sztucznych ogni.


Powiązane treści