Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSylwester wśród gwiazd filmu. Nocny maraton w kinie Helios
29.12.2016 | 17:47

Sylwester wśród gwiazd filmu. Nocny maraton w kinie Helios

Toastu noworocznego na pewno nie zabraknie!

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. materiały prasowe

Przedpremierowe pokazy filmów, szampan oraz noworoczny poczęstunek – takie atrakcje czekają na tych, którzy zdecydują się spędzić sylwestrową noc w kinie Helios. Specjalny maraton rozpocznie się 31 grudnia o godz. 21:30. 

Do wyboru są aż dwa zestawy kinowych hitów. W ramach pierwszego z nich na dużym ekranie będzie można obejrzeć komedię „Dlaczego on?” oraz polską produkcję „Po prostu przyjaźń”. Drugi zestaw również składa się z dwóch filmów: „La La Land” i „Ukryte piękno”.

Jeden film zostanie wyemitowany przed północą, a drugi tuż po wybiciu godziny 24:00. Pomiędzy seansami, równo o północy zaplanowano wspólny toast noworoczny z lampką szampana. Dla wszystkich uczestników maratonu przygotowany będzie także noworoczny poczęstunek.

Bilet na Maraton Sylwestrowy kosztuje 70 zł. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Warto pamiętać, że do każdego biletu nabytego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


Powiązane treści