Bydgoszcz
-9C
67% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H -8 • L -9
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleSzczęśliwy finał poszukiwań 68-latka z województwa. „Został odnaleziony na terenie powiatu tatrzańskiego”
policja - na sygnale - SF-9
21.07.2020 | 13:47

Szczęśliwy finał poszukiwań 68-latka z województwa. „Został odnaleziony na terenie powiatu tatrzańskiego”

O szczęśliwym finale poszukiwań poinformowali policjanci.

Na zdjęciu: Funkcjonariusze przez kilka ostatnich dni prowadzili akcję poszukiwawczą 68-latka.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Nakielscy policjanci poinformowali o szczęśliwym finale poszukiwań 68-letniego mężczyzny, który był poszukiwany od końca ubiegłego tygodnia.

Komunikat o akcji poszukiwawczej 68-latka, nakielscy policjanci wystosowali w piątkowe (17 lipca) przedpołudnie. – Około godziny 9:40 był wówczas widziany na wysokości lasu w Paterku, gdzie zatrzymał „na stopa” auto koloru grafitowego i pojechał najprawdopodobniej w stronę Nakła – mówili wówczas policjanci. Dodawali przy tym, że 68-latek na stałe przyjmuje leki i może potrzebować pomocy medycznej.

We wtorkowe (21 lipca) wczesne popołudnie, nakielscy funkcjonariusze przekazali dobrą informację. Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony. – Zaginiony został odnaleziony na terenie powiatu tatrzańskiego – informuje podkom. Justyna Andrzejewska z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Jak słyszymy, mężczyzna przebywa tam obecnie w jednej z placówek medycznych.

– Po identyfikacji zaginionego przez rodzinę, poszukiwania za nim zostają dzisiaj zakończone – słyszymy od nakielskich policjantów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści