Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sześć lat minęło jak jeden dzień. Rusza wiosenna edycja Ciepła serca w słoiku

Dodano: 20.03.2023 | 10:34

Na zdjęciu: O szczegółach wiosennej akcji Ciepło serca w słoiku, organizatorzy mówili podczas konferencji prasowej na placu Wolności.

Fot.

Rusza wiosenna edycja akcji Ciepło serca w słoiku – jej organizatorzy mówili o szczegółach podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się na placu Wolności. Jak mówił Ireneusz Nitkiewicz, minęło sześć lat od pierwszej edycji wydarzenia.

Akcja jest nakierowana – jak tłumaczył jeden z inicjatorów wydarzenia, radny Ireneusz Nitkiewicz – na pomoc osobom samotnym, potrzebującym, bezdomnym, ale także dzieciom z domów dziecka w Bydgoszczy i regionie. – Piętnasty raz zapraszamy bydgoszczan do włączenia się w tę akcję charytatywną – mówił. Nitkiewicz dodał, że tradycją akcji będzie finał, który w święta Wielkiej Nocy zaplanowano na placu Wolności.

Podczas tegorocznej zbiórki zbierane będą m.in. żywność o przedłużonym terminie ważności. – To makaron, ryż, konserwy, kasza, dania gotowe – precyzowała współorganizatorka wydarzenia Aurelia Ratajczak i wyliczała dalej produkty, jakie będą zbierane: – Kosmetyki, szampony, mydła, maszynki do golenia. Zbierane będą także materiały papiernicze dla domów dziecka. Dary można przekazywać do 3 kwietnia m.in. w punktach: salon optyczny Wiktor Michalski przy Gdańskiej 28, AutoExpert przy Dąbrowa 46, Derred pracownia krawiecka ul. Wojska Polskiego 8, Euromaster Landowscy Opon-Lan ul. Łęczycka 51, Expert Auto ul. Dąbrowa 46 oraz CiuchAnt ul. Śniadeckich 3; ul. Grunwaldzka 34.

Finał akcji w drugi dzień świąt Wielkiej Nocy – w poniedziałek, 10 kwietnia od 11:00 na placu Wolności.

Sześć lat minęło jak jeden dzień. Rusza wiosenna edycja Ciepła serca w słoiku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments