Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Szkoła Biznesu BARR w wersji online. Bezpłatne szkolenia już w kwietniu

Dodano: 08.04.2020 | 09:20

Na zdjęciu: BARR organizuje szkolenia online.

Fot. pxhere

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozszerza działalność prowadzonej od lat Szkoły Biznesu BARR o bezpłatne szkolenia online.

Podczas zdalnych spotkań poruszone zostaną m.in. tematy związane z marketingiem, budowaniem treści w internecie, rozwojem kariery zawodowej i stawianiem sobie nowych celów zawodowych. – Powiemy, jak przygotować profesjonalne CV i jakie narzędzia mogą nam w tym pomóc. Pokażemy także, jak przygotować ofertę handlową, aby wyróżniała się na tle konkurencji – mówi Agnieszka Kreńska, kierownik działu marketingu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Terminy i tematyka szkoleń:
14.04 – Tworzenie planu marketingowego
21.04 – Zarządzanie karierą
28.04 – Tworzenie profesjonalnego CV
05.05 – Tworzenie atrakcyjnych ofert handlowych
12.05 – Budowanie treści w Internecie
Szkolenia realizowane będą w godz. 16:30-18:00.

Przygotowane zostały również spotkania online, których tematyka bezpośrednio dotyczy aktualnej sytuacji przedsiębiorców. W ramach współpracy z Kancelarią Centrum Prawa odbędzie się bezpłatne szkolenie pt. Tarcza antykryzysowa – najważniejsze regulacje prawne w dwóch terminach (16.04 i 23.04, godz. 10.00-11.00), a wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – szkolenie  pt. Tarcza antykryzysowa – świadczenia i ulgi ZUS, które odbędzie się 20.04.2020 r., w godz. 10.00-11.30.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowa lista szkoleń wraz z linkami do formularzy rejestracyjnych znajduje się na stronie https://barr.pl/szkolenia-barr/

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
taros
taros
1 rok temu

Trzymajcie namiary – https://www.luqam.com/ Czy ktoś z Was robił u nich szkolenie? Mam konkretne plany, ale chcę być pewien, że na pewno coś z tego wyciągnę. W sensie – że to nie będzie tylko goła teoria i omówienie podstaw. Doświadczenia?