[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Szlak TeH2O w konkursie na 7 nowy cud Polski. Trwa internetowe głosowanie

Dodano: 23.07.2017 | 15:18

Każdy codziennie może oddać jeden głos.

Na zdjęciu: Wieża Ciśnień to jedno z miejsc znajdujących się na Szlaku Teh20

Fot. Pit1233 / wikipedia

Szlak Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2O znalazł się gronie 32 miejsc i atrakcji turystycznych w Polsce, które zostały nominowane w tegorocznej edycji plebiscytu „7 nowych cudów Polski”. O tym, czy bydgoska atrakcja znajdzie się na liście najciekawszych i najatrakcyjniejszych miejsc na terenie Polski zadecydują internauci. 

Szlak TeH2O to przemysłowy szlak tematyczny w Bydgoszczy, który łączy historię piętnastu miejsc wpisanych w przestrzeń miasta organicznie związanego z wodą. Na Szlaku znajdziecie więc muzea, zakłady przemysłowe, czy obszary, które miały istotny wpływ na rozwój przemysłowy naszego miasta, a także takie, które nawiązują do historii bydgoskiego rzemiosła i przemysłu. Są to następujące miejsca: Exploseum, Spichrze nad Brdą, Wyspa Młyńska, Kanał Bydgoski, Muzeum Mydła i Historii Brudu, Wieża Ciśnień, Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, Warzelnia Piwa Bydgoszcz, Muzeum Farmacji Apteki „Pod Łabędziem”, Muzeum Kanału Bydgoskiego, Hala Pomp Wodociągowych, Introligatornia, dawna gazowania miejsca, Fabryka Obrabiarek do Drewna oraz Barka „Lemara”.

Gosy na bydgoską atrakcję w konkursie organizowanym przez  National Geographic Traveler należy oddawać za pośrednictwem strony: http://7cudow.national-geographic.pl/nominacje. Głosowanie trwa do końca sierpnia 2017 roku. Głos można oddawać codziennie, dokładnie co 24 godziny. Ponadto podczas głosowania trzeba również odpowiedzieć na pytanie ”Dlaczego właśnie to miejsce powinno wygrać?”. Warto dobrze uzasadnić swoją wypowiedź, ponieważ autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni.