Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 11 • L 11
17C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleSzokujące zachowanie kierowcy na DK 5! Na przejściu pod Bydgoszczą mogło dojść do tragedii [WIDEO]
kołaczkowo szubin dk 5
21.07.2019 | 09:53

Szokujące zachowanie kierowcy na DK 5! Na przejściu pod Bydgoszczą mogło dojść do tragedii [WIDEO]

Na zdjęciu: Moment wyprzedzenia aut stojących na czerwonym świetlne przez kierującego bmw.

Fot. Marcin Małecki/screen

Piesi mogli zginąć na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną na drodze krajowej nr 5 w Kołaczkowie (odcinek Bydgoszcz – Szubin). Na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym widać moment wyprzedzania kilku samochodów oczekujących na zmianę światła. Chwilę wcześniej „zebrę” pokonało dwoje osób.

Zdarzenie zostało zarejestrowane w piątek, 19 lipca około godziny 20:30. Jak relacjonuje umieszczający nagranie Marcin Małecki, jadąc od Szubina w kierunku Bydgoszczy zatrzymał się za poprzedzającym go samochodem, który stanął przed przejściem dla pieszych z sygnalizacją. – Sygnalizator pokazywał czerwone światło, wiadomo za chwilę będą przechodzić piesi – napisał. Na nagraniu widać, że chwilę po zapaleniu się światła czerwonego dla samochodów, „zebrę” zaczęło pokonywać dwoje pieszych. Dosłownie kilka chwil po ich przejściu kilka oczekujących na zielone samochodów (około 5-6 aut) zostało wyprzedzonych przez kierującego bmw, który nie zważając na sygnalizację i obecność pieszych z dużą prędkością przejechał po przeciwnym pasie.

– Nikt z nas nie chciał by, aby za parą, której „udało” się PRZEŻYĆ szło nasze dziecko, albo ktoś z rodziny – dodaje autor filmu. Uwagę zwraca też fakt, że zmiana światła nastąpiła około 10 sekund po przejeździe łamiącego przepisy kierowcę.

Nagranie ze zdarzenia można zobaczyć poniżej

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JANUSZ
JANUSZ
2 lat temu

Mam nadzieję że tym debilem zajmą się odpowiednie władze . Powinien iść do piersią za coś takiego…

Kamil
Kamil
2 lat temu

Niedziela, 14 lipca, mniej więcej 15:30-15:50. Przejście przy sądzie na Nowym Rynku. Na jednym pasie stały dwie osobówki czekające na zielone. Po pasach przechodziło 4-5 osób, BMW przeleciało pomiędzy jedną, a drugą grupką/parą. Takie sytuacje powinny być klasyfikowane jako próba zabójstwa.

Yaro
2 lat temu

Pewnie kolejny czytał/pisał sms’a… Dobrze przynajmniej, że ludzie publikują takie infa w sieci. Całą masę filmów oglądałem tego rodzaju, wiele filmów kończyło się tragediami i to nauczyło mnie bycie czujnym kiedy przechodzę przez pasy. Mimo, że mam zielone, nie czuje się świętą krową, tylko patrze w obie strony, czy jakiś czub nie jedzie.

Sławek
Sławek
2 lat temu

Takie zachowanie powiino byc sklasyfkowane jako przęstęspstwo. Zabrać prawo jazdy, skonfiskowac samochód, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć na jakiś szczytny cel, hospicjum czy coś. A koleś do pierdla na 10 lat minimum.

Sivy
Sivy
2 lat temu

Debill!!! Zabrać prawko dożywotnio!!!!!!

Leo
Leo
2 lat temu

A Policja znalazla go bo nic nigdzie nikt nie pisze ????

Powiązane treści