Bydgoszcz
-17C
Słonecznie
85% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -17 • L -17
-11C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoSzpital dziecięcy: Parking płatny od 1 listopada
Szpital Dziecięcy-Parking_SG (6)
01.10.2018 | 20:36

Szpital dziecięcy: Parking płatny od 1 listopada

Na zdjęciu: Wojewódzki Szpital Dziecięcy.

Fot. Stanisław Gazda

Potwierdziło się to, o czym, jako pierwsi, pisaliśmy już w sierpniu – parking na terenie Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego będzie płatny!

To że parking jest stanowczo za mały, nie było żadnym odkryciem dla zastępcy dyrektora ds. administracyjno-technicznych mgr inż. Jarosława Cegielskiego. Gdy rozmawialiśmy z nim w sierpniu zapowiedział, że „już wkrótce problem z przyszpitalnym parkingiem zostanie rozwiązany raz na zawsze”.

Przetarg został rozpisany, wybrano firmę, która będzie tworzyć infrastrukturę parkingu, z częścią tzw. godzinową i abonamentową. Na pewno oczyści się atmosfera wokół parkingu i wszystko stanie się jasne i przejrzyste – mówił  dyrektor Cegielski i już wówczas zapewniał, że cena za najem miejsca nie będzie odbiegała od tych funkcjonujących na „rynku”.

To, że zawieranie umów o najem miejsc parkingowych rozpocznie się z dniem 1 listopada  potwierdził w rozmowie z nami Edward Hartwich, dyrektor szpitala, dodając iż sprawa wprowadzenia opłat jest bardzo istotna także z punktu widzenia personelu, który  musi mieć zagwarantowaną możliwości parkowania pojazdów, żeby na czas zdążyć z zapewnieniem pomocy pacjentom.


Powiązane treści