Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 1 • L 1
2C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
5C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISzpital Jurasza wstrzymuje odwiedziny. Powodem wzrost zakażeń koronawirusem
Szpital Jurasza Bydgoszcz
18.10.2021 | 13:32

Szpital Jurasza wstrzymuje odwiedziny. Powodem wzrost zakażeń koronawirusem

Na zdjęciu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy poinformował o wstrzymaniu odwiedzin pacjentów w placówce.

Fot. Archiwum

Szpital Uniwerystecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza poinformował w poniedziałkowym (18 października) komunikacie o całkowitym wstrzymaniu odwiedzin pacjentów.

Jak czytamy w komunikacie, całkowite wstrzymanie odwiedzin pacjentów w szpitali zacznie obowiązywać od wtorku (19 października) i ma funkcjonować do odwołania. Powodem takiej decyzji jest – jak przekazuje szpital – zagrożenie epidemiologiczne, spowodowane zwiększającą się liczbą potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim.

Z komunikatu szpitala dowiadujemy się, że udzielanie informacji o stanie zdrowia pacjenta osobie upoważnionej, wskazanej w dokumentacji medycznej odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie (nr centrali telefonicznej szpitala 52 585 40 00). – Informacja może zostać przekazana przez uprawniony personel medyczny, po uprzednim umówionym sposobie identyfikacji – przekazuje szpital Jurasza.

W celu przekazania pacjentowi niezbędnych rzeczy osobistego użytku, napojów, ewentualnie dodatkowych środków do pielęgnacji można wejść do szpitala w dni powszednie w godz. 11:00-13:00 i 15:00-17:00, a w dni wolne w godz. 15:00-17:00 wejściem głównym od strony ul. Jurasza oraz wejściem A do budynku G – dodano w informacji.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytacz
Czytacz
1 miesiąc temu

Zaczyna się szaleństwo. W to im graj, nikt czterech liter nie zawraca po oddziałami, cisza, spokój a kasiorka leci

Powiązane treści