Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sztuki walki dla każdego. Golden Dragon zaprasza na treningi

Dodano: 08.10.2019 | 15:50

Na zdjęciu:

Fot.

Nie każdy musi być zawodnikiem, ale każdy może trenować w naszym klubie – takie hasło zachęca do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki w szkole Golden Dragon. Niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, każdy znajdzie odpowiednie zajęcia dla siebie. W najbardziej wszechstronnym klubie sportów walki w Bydgoszczy można poprawić swoją sylwetkę, ćwicząc rekreacyjnie lub sięgnąć po mistrzostwo.

Szkoła Walki Golden Dragon powstała w 2010 roku z inicjatywy byłego zawodnika, aktualnego trenera, a przede wszystkim pasjonata sztuk walki Michała Grabarka. Obecnie w klubie trenuje kilkadziesiąt osób, nad którymi czuwa sześciu trenerów i dietetyk. Wykwalifikowana kadra wprowadzi w świat sztuk walki każdego, pomoże osiągnąć cele i pokaże, że ten rodzaj sportu to coś więcej niż „bicie się na zawodach”, o czym przekonuje Michał Grabarek.

Klub oferuje pięć sekcji dla młodzieży i dorosłych: kick-boxing/muaythai, boks, MMA, CrossTrening oraz tegoroczna nowość – grappling/zapasy. Golden Dragon posiada także sekcję dla najmłodszych. Złote Smoczki, bo tak nazywana jest grupa dzieci w wieku 4-9 lat, to ogólnorozwojowe, bezpieczne zajęcia, które wpływają pozytywnie na psychiczny i fizyczny rozwój dzieci. Dla starszych, 10-14-letnich klubowiczów, treningi odbywają się w formule light-contact, czyli z ograniczoną siłą. Zajęcia w Golden Dragon wzmacniają organizmy dzieci, uczą je zdrowej rywalizacji i dyscypliny.

Trenerzy klubu to wykwalifikowani i kompetentni ludzie z pasją, którzy ponad wszystko stawiają bezpieczeństwo, nie osłabiając przy tym efektywności treningów. Zajęcia i tempo dostosowane są do uczestników. – Przychodzące do nas osoby mają różne cele, na przykład zwiększenie pewności siebie, naukę techniki, schudnięcie czy udziały w zawodach. – wymienia Grabarek i dodaje – Często są to całe rodziny, które wspólnie trenują i spędzają w ten sposób wolny czas razem. Do klubu należy również wiele starszych osób, które uczęszczają na zajęcia rekreacyjnie.

Jednak największą dumą Golden Dragon są zawodnicy, którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Na ich koncie znajduje się kilkadziesiąt medali i pucharów mistrzostw świata, Europy i Polski. W zawodach startują reprezentanci całego przekroju wiekowego – od kadeta do seniora. Do najbardziej prestiżowych dokonań w tym roku można wliczyć sukcesy Michała Marszała, który trzykrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski: dwukrotnie amatorskiego w K-1 i low-kick oraz zawodowe mistrzostwo Polski K-1.

W Golden Dragon stawiamy nie tylko na start w zawodach, organizujemy także imprezy sportowe min. Mistrzostwa Polski MMA, amatorska liga MMA czy Bydgoski wieczór sportów walki K-1 MMA. Jesteśmy również współorganizatorami największej imprezy zawodowego MMA i K-1 w regionie gali „ENVIO FIGHT NIGHT” – mówi Grabarek.

Golden Dragon oferuje zajęcia codziennie, rano i wieczorem, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią porę dla siebie. Sekcje podzielone są na grupy dostosowane do możliwości trenujących: początkująca, rekreacyjna, średniozaawansowana i zaawansowana. Karnet open pozwala uczestniczyć w zajęciach w każdej, dowolnie wybranej sekcji. Jako jedyni w naszym mieście posiadamy członkostwo Polskiego Związku Boksu i Kick-boxingu oraz Amatorskiej Ligi MMA. Dokładny harmonogram zajęć dostępny jest na fanpage’u Golden Dragon Gym. – Zapraszamy do zapisów i dołączenia do naszego teamu! – zachęca Grabarek.

Najbliższe dwa miesiące będą intensywne do zawodników Golden Dragon. Czeka ich uczestnictwo w osiemnastu wydarzeniach, m.in.: mistrzostwach Polski, mistrzostwach świata i galach zawodowych. – Każdy może wesprzeć nasze działania. Zapraszamy do współpracy i promowania sportów walki oraz sukcesów zawodników z naszego regionu – podsumowuje Grabarek.

Siedziba główna klubu:
Siłownia Megafit Ul.M.Skłodowskiej 16
Filia Śródmieście Sz.podstawowa nr 47 ul.Czartoryskiego 18

Screenshot_20190927-083105_Facebook 20191008_055812 received_674925032992026

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments