Bydgoszcz
14C
Niebo głównie zachmurzone
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 16 • L 12
17C
Sob
17C
Nd
18C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISzubiński urząd wprowadza kolejne zmiany w związku z koronawirusem. Są nowe godziny otwarcia
um szubin_AS-01
23.03.2020 | 16:48

Szubiński urząd wprowadza kolejne zmiany w związku z koronawirusem. Są nowe godziny otwarcia

Na zdjęciu: Szubiński urząd miasta zmienia od jutra godziny otwarcia.

Fot. Andrzej Schmidt

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, szubiński magistrat od jutra (24 marca) wprowadził kolejne zmiany. 

Począwszy od najbliższego wtorku (24.03) do odwołania, urząd będzie czynny w godzinach 8:00 – 14:00. To kolejna z serii zmian, jaką w związku z koronawirusem wprowadzono w szubińskim magistracie.

Już wcześniej w zakresie bezpośredniego kontaktu z interesantami wyłączono budynki urzędu przy ul. Kcyńskiej 12, a załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem poczty. W wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim kontakcie telefonicznym, kierownicy komórek organizacyjnych urzędu podejmują decyzję o załatwieniu konkretnej sprawy w siedzibie urzędu, według wewnętrznej procedury obowiązującej w tym zakresie.

Wnioski i formularze petenci mogą składać w holu urzędu do skrzynki na korespondencję, a w sytuacjach wyjątkowych w zakresie Urzędu Stanu Cywilnego (np. przy zgłaszaniu zgonu), po uprzednim telefonicznym umówieniu się z kierownikiem urzędu, jest możliwość załatwienia sprawy w urzędzie. Dla części urzędników wprowadzono system pracy zdalnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści