Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Szukasz idealnego prezentu na święta? Postaw na bilet!

Dodano: 07.12.2022 | 17:18

Na zdjęciu: Impresariat Adria Art ma w swoim repertuarze szeroki wachlarz różnych wydarzeń artystycznych.

Fot. nadesłane

Poszukiwanie świątecznych prezentów może być nie lada wyzwaniem. Myśląc o konkretnej osobie, którą chcemy obdarować, warto wybrać coś dopasowanego do jej upodobań. Przykładem może być bilet na spektakl, koncert czy kabaret zapewniający dobrą zabawę i radość nie tylko w święta.

W Bydgoszczy regularnie organizowanych jest wiele wydarzeń artystycznych. Odbywają się one m.in. w Operze Nova czy Filharmonii Pomorskiej. Tylko w przyszłym miesiącu w repertuarze Adria Art można znaleźć m.in. znaną na całym świecie komedię „Goło i wesoło”, gwiazdorsko obsadzoną komedię teatralną „Inteligenci” czy reżyserowany przez Artura Barcisia spektakl „Między Łóżkami”.

Osób szukających sporej dawki śmiechu na pewno ucieszy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który przyjedzie do Bydgoszczy już szóstego stycznia z najnowszym programem pn. „Za długo panowie byli grzeczni”.  Muzyczną ucztą będzie „Kolędowanie z Enejem”, gdzie grupa zaprezentuje unikalne aranżacje polskich i ukraińskich kolęd oraz pastorałek. Ponadto w repertuarze Adria Art znalazł się również występ zespołu Kombii w ramach trasy koncertowej „Kombii Akustycznie – The Best Of”. To doskonała okazja, by usłyszeć zarówno nieśmiertelne hity zespołu, jak i nowe piosenki z płyty „KOMBII 5” w zupełnie nowym wydaniu.

Udział w wydarzeniu z udziałem ulubionych gwiazd stanowi niecodzienne przeżycie i jest prezentem, który na pewno zostanie zapamiętany na długo. Warto zatem postawić na emocję i to nimi obdarować wybraną osobę.

Więcej informacji o biletach oraz pełen repertuar wydarzeń można poznać na stronie www.adria-art.pl