Bydgoszcz
16C
Słonecznie
27% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 17 • L 14
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
11C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITargi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016
Targi Pracy OFFerty
06.11.2016 | 12:30

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016

Kolejna szansa na znalezienie pracy.

Na zdjęciu: Targi Pracy OFFerty 2016 już 17 listopada.

Fot. Stanisław Gazda

17 listopada 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy.

W tegorocznej edycji swoją ofertę prezentować będzie ponad 80 wystawców – dla odwiedzających to okazja do zapoznania się z profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy.

Swój udział potwierdziły firmy z regionu, międzynarodowe koncerny poszukujące pracowników do oddziałów oraz agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.

Dla odwiedzających przygotowana została także strefa konsultacyjno-doradcza, która gromadzi specjalistów związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych to propozycja dla tych, którzy chcą się zmierzyć ze swoją pierwszą rozmową kwalifikacyjną. Praktycy i doradcy zawodowi ocenią i podpowiedzą w jaki sposób prawidłowo przygotować się na spotkanie z potencjalnym pracodawcą.

Nie zabraknie również warsztatów podnoszących kompetencje zawodowe pracowników – „Biznesowy savoir-vivre, czyli co musisz wiedzieć rozpoczynając karierę zawodową” oraz „Najbardziej znany sekret marketingu – NETWORKING”!, które poprowadzą specjaliści branżowi.

Obecni będą także wizażyści, którzy doradzą jak wykonać dyskretny makijaż na rozmowę kwalifikacyjną oraz profesjonalnego fotografa, który zrobi zdjęcie do CV czy pracy dyplomowej.

OFFerty, to międzyuczelniany projekt realizowany od 2007 roku przez Biura Karier kluczowych bydgoskich uczelni. Nasze targi co roku stwarzają przedsiębiorcom wyjątkową możliwość bezpośredniego wyjścia ze swoją ofertą biznesową do bydgoskiego środowiska akademickiego a dodatkowo są okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z pozostałymi Wystawcami OFFert. Co roku przyciągają na płytę Łuczniczki ponad 60 Wystawców z różnych branż oraz kilka tysięcy osób poszukujących zatrudnienia.


Powiązane treści