Bydgoszcz
9C
Słonecznie
61% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 9 • L 9
8C
Pt
10C
Sob
15C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesTargi Pracy Offerty 2017. Trwa nabór firm
24.08.2017 | 09:55

Targi Pracy Offerty 2017. Trwa nabór firm

Z ofertami zapoznać się będzie można w Hali Sportowo-Widowiskowa "Łuczniczka".

Na zdjęciu: Targi co roku cieszą się sporym zainteresowaniem osób poszukujących pracy.

Fot. archiwum

Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Targów Pracy Offerty. W 2017 roku organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby odwiedzających i wystawców – do targów pozostały jeszcze trzy miesiące, a ponad połowa stoisk jest  już zajęta. Pracodawcy muszą się spieszyć, jeśli chcą spotkać się oko w oko z poszukującymi  pracy.

Organizatorem wydarzenia jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, skupiające 6 największych uczelni publicznych i niepublicznych w Bydgoszczy. Rok temu uczestniczyło w nim ponad 4 tysiące bydgoszczan i mieszkańców regionu. Największe targi pracy w regionie odbędą się już po raz dwunasty. – Zapraszamy 16 listopada do bydgoskiej hali Łuczniczka. W tym roku, na wyraźne życzenie pracodawców i samych odwiedzających, zmieniliśmy godziny trwania imprezy. Zaczynamy o 11:00, a pracodawcy będą czekać na kandydatów do 17:00. Wszystko po to, by osoby, które chcą zmienić pracę też miały okazję skorzystać z targowej oferty – podkreśla Justyna Uss z biura organizacyjnego targów.

Dla pracodawców przygotowano ponad 80 stoisk na głównej płycie hali. Jak co roku pojawią się na niej przedstawiciele różnych branż – od produkcyjnych, logistycznych i informatycznych po finansowe, handlowe i marketingowe. Swoją ofertę przedstawią również agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców.

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą się zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego na oficjalnej stronie targów http://www.offerty.byd.pl/zglos-firme.


Powiązane treści