[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Targi WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy już w przyszłym tygodniu

Dodano: 08.05.2022 | 15:09

Na zdjęciu: Targi WOD-KAN 2022 odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Po dwóch latach przerwy z powodu pandemii koronawirusa Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń Kanalizacji wracają do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Targi WOD-KAN 2022 to największe w branży wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie – każdorazowo przyciąga ok. 400 wystawców i 10 000 zwiedzających. – Wystawa w jednym miejscu gromadzi najnowocześniejsze technologie i rozwiązania dla branży dostarczania wody i odbioru ścieków. Każdy z nas codziennie się z nią styka, często nie wiedząc, jak skomplikowane procesy i urządzenia są potrzebne, aby po otwarciu kranu popłynęła z niego czysta i bezpieczna do picia woda, a nasze rzeki nie stały się ponownie ściekiem. Branża przez ostatnie 30 lat przeszła gigantyczną transformację, a Targi WOD-KAN walnie ją wspierały –  mówi komisarz targów Jakub Kucharski.

Targi WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy

W tym roku targi odbędą się od 10 do 12 maja w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej. Będzie to już dwudziesta ósma edycja targów. Uroczyste otwarcie ekspozycji wystawienniczej zaplanowano na wtorek, na godz. 10:00.

Organizatorem imprezy jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”, a wydarzeniu towarzyszą liczne konferencje branżowe oraz konkursy. W planach są także pokazy na żywo, spotkania brokerskie i niespodzianki. Tradycyjną biesiadę targową tym razem zaplanowano przy dźwiękach muzyki ukraińskiej. W tym roku będzie płatna, a część przychodu zostanie przekazana na pomoc ukraińskim wodociągom, z którymi  Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” jest w stałym kontakcie. Koszt biletu to 250 zł netto za osobę.

Udział w targach dla zwiedzajacych jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.targi-wod-kan.pl.

Targi WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy już w przyszłym tygodniu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments