Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 2 • L 0
1C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
5C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleTir wpadł do rowu na obwodnicy. Stan opon wołał o pomstę do nieba [ZDJĘCIA]
wypadek, obwodnica inowroclawia - kpp (5)
04.05.2020 | 18:22

Tir wpadł do rowu na obwodnicy. Stan opon wołał o pomstę do nieba [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Na obwodnicy Inowrocławia tir wpadł do rowu,

Fot. KPP Inowrocław

Przed weekendem doszło do groźnego zdarzenia z udziałem ciężarówki. Niebezpieczeństwa dałoby się uniknąć, gdyby kierowca zadbał o stan opon w swoim pojeździe.

Ostatniego dnia kwietnia patrol drogówki z Inowrocławia został powiadomiony o kolizji z udziałem samochodu ciężarowego marki Man. Policjanci zastali w rowie przewrócony na bok pojazd. Kierowcy nic się nie stało. Policjanci przystąpili do ustalania okoliczności i przebiegu zdarzenia. Obejrzeli również stan samochodu i stwierdzili, że przyczyną kolizji było pęknięcie przedniej opony. – Gdy policjanci dokonali oględzin wszystkich kół, nie kryli zdumienia. Opony pojazdu już dawno nie pamiętały bieżnika – mówi asp. szt. Izabella Drobniecka

Za fatalny stan techniczny kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł. Ponadto taki sam mandat dostał za spowodowanie kolizji drogowej. Został również zatrzymany dowód rejestracyjny. – Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale mogło być zupełnie inaczej. Nie ma akceptacji na drodze dla pojazdów, których stan techniczny pozostawia dużo do życzenia – deklaruje asp. szt. Drobniecka.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści