To będzie burzliwa sesja w Białych Błotach. Są wnioski o odwołanie kierownictwa rady
Dodano: 01.09.2019 | 07:35Na zdjęciu: Bronisław Balcerowski jest w tej kadencji przewodniczącym rady gminy Białe Błota. Czy pozostanie nim po poniedziałkowej sesji?
Fot. Szymon Fiałkowski
To będzie trzecia w ciągu raptem dwóch tygodni sesja rady gminy Białe Błota. Tym razem nadzwyczajna, bo będą głosowanie wnioski o odwołanie kierownictwa rady.
Przede wszystkim, skierowane zostały wnioski o odwołanie przewodniczącego rady Bronisława Balcerowskiego i jego zastępcy Marii Wolsztyńskiej. Oba zostaną poddane głosowaniu tajnemu, które odbędzie się podczas poniedziałkowej sesji.
Podczas niej również wybrany zostanie nowy przewodniczący komisji skarg, wniosków i petycji. Jej dotychczasowy przewodniczący, radny Jacek Grzywacz zrezygnował ze stanowiska. Nowych członków z kolei będzie miała komisja rewizyjna, z pracy w której zrezygnowali radni Anna Banaszek i Łukasz Wyszomirski.
Poniedziałkowa sesja odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Czystej 1a w Białych Błotach. Jej początek zaplanowano na godzinę 15:00.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026














