Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 9 • L 8
14C
Sr
14C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
17C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiPolitykaTo będzie burzliwa sesja w Białych Błotach. Są wnioski o odwołanie kierownictwa rady
Bronisław Balcerowski_ przewodniczący Rady Gminy Białe Błota_ SF
01.09.2019 | 07:35

To będzie burzliwa sesja w Białych Błotach. Są wnioski o odwołanie kierownictwa rady

Poniedziałkowa sesja w Białych Błotach rozpocznie się o 15:00.

Na zdjęciu: Bronisław Balcerowski jest w tej kadencji przewodniczącym rady gminy Białe Błota. Czy pozostanie nim po poniedziałkowej sesji?

Fot. Szymon Fiałkowski

To będzie trzecia w ciągu raptem dwóch tygodni sesja rady gminy Białe Błota. Tym razem nadzwyczajna, bo będą głosowanie wnioski o odwołanie kierownictwa rady.

Przede wszystkim, skierowane zostały wnioski o odwołanie przewodniczącego rady Bronisława Balcerowskiego i jego zastępcy Marii Wolsztyńskiej. Oba zostaną poddane głosowaniu tajnemu, które odbędzie się podczas poniedziałkowej sesji.

Podczas niej również wybrany zostanie nowy przewodniczący komisji skarg, wniosków i petycji. Jej dotychczasowy przewodniczący, radny Jacek Grzywacz zrezygnował ze stanowiska. Nowych członków z kolei będzie miała komisja rewizyjna, z pracy w której zrezygnowali radni Anna Banaszek i Łukasz Wyszomirski.

Poniedziałkowa sesja odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Czystej 1a w Białych Błotach. Jej początek zaplanowano na godzinę 15:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści