Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaTomasz Kuczur z UKW z nominacją profesorską
tomasz kuczur
12.05.2022 | 11:29

Tomasz Kuczur z UKW z nominacją profesorską

Na zdjęciu: Prof. Tomasz Kuczur od 22 lat jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Fot. UKW Bydgoszcz

Dr hab. Tomasz Kuczur – pracownik Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego 25 kwietnia otrzymał nominację profesorską.

Profesor Tomasz Kuczur jest pracownikiem Wydziału Nauk o Polityce i Administracji UKW od 1 października 2000 roku. Jak podkreśla uczelnia, w 2004 roku uzyskał stopień doktora nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, a siedem lat później – doktora nauk prawych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dwa lata później uzyskał stopień doktora habilitowanego na Uniwersytecie Wrocławskim, z zakresu nauk społecznych.

Profesor Tomasz Kuczur – praca naukowa

Profesor Tomasz Kuczur to autor pięciu monografii i współautor dziesięciu monografii. – W swoim dorobku posiada również kilkadziesiąt artykułów naukowych – podkreśla UKW. Od dwóch lat pełni funkcję Kierownika Katedry Współczesnych Systemów Politycznych i Administracyjnych na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Kilkudziesięcioletnie karuzele znikają z Myślęcinka. Zaplanowano pożegnanie


Poza działalnością uczelnianą prof. Tomasz Kuczur jest także ekspertem Kancelarii Senatu w zakresie opinii prawnych oraz członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw oceny wniosków rozliczeniowych po zrealizowanym projekcie/dofinansowaniu przez instytucje naukowo-badawcze w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”, na mocy powołania przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Ponadto, prof. Kuczur jest m.in. członkiem pozaetatowym Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Bydgoszczy czy  członkiem rady nadzorczej PKO Banku Polskiego. Pełni także funkcję kierownika Katedry Prawa Finansowego na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments