[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Clarkson, May i Hammond kręcą w Polsce. Byli także w Kujawsko-Pomorskiem!

Dodano: 23.06.2022 | 10:08

Na zdjęciu: Jeremy Clarkson to jeden z najpopularniejszych brytyjskich dziennikarzy.

Fot. Petr Magera (CC-BY)

Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May kręcą w Polsce nowy odcinek swojego show motoryzacyjnego „Grand Tour”. Jak się okazuje, odwiedzili także województwo kujawsko-pomorskie!

Grand Tour od 2016 roku można oglądać na platformie Amazon Prime. Od 2019 roku powstaje czwarta seria programu, w ramach której zrezygnowano z tradycyjnego formatu w studio na rzecz – wcześniej okazjonalnych – odcinków w całości poświęconych wyprawom.

W drugiej połowie czerwca trzej brytyjscy prezenterzy kręcą ujęcia w Polsce. W poniedziałek i wtorek widziani byli w Trójmieście. Stamtąd wybrali się w dalszą drogę i – jak informuje serwis extraswiecie.pl – byli także w Tleniu. W popularnej miejscowości wypoczynkowej w powiecie świeckim znaleźli chwilę, aby się zatrzymać i zrobić zdjęcia z fanami. O ich wizycie poinformował też miejscowy Evita Hotel & Spa.

Tradycyjnie praca Clarksona, Hammonda i Maya owiana jest tajemnicą. Nie wiadomo, gdzie jeszcze pojawią się prezenterzy, czy odcinek będzie w całości nagrany w Polsce oraz jakie będą zadania prezenterów podczas ich wyprawy po polskich drogach. Według nieoficjalnych informacji, kolejne ujęcia mają być kręcone w Poznaniu, Krakowie, Żaganiu, Świebodzinie i Pustyni Błędowskiej.

Dzięki zdjęciom zamieszczanym przez fanów w sieci można jednak zobaczyć, że Jeremy będzie jeździł samochodem Misuoka Le-Seyde, wyprodukowanym w liczbie zaledwie 500 egzemplarzy, Richard – Chevroletem SSR, a James – Crosley Convertible.

Prezenterzy zdobyli popularność na całym świecie dzięki występom w kultowym już programie Top Gear nadawanym przez BBC. Wspólnie prowadzili ten format w latach 2003-2015.

Clarkson, May i Hammond kręcą w Polsce. Byli także w Kujawsko-Pomorskiem!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments