Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
64% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 4 • L 2
4C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
-0C
Wt
3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaToruńska będzie zamknięta. Z powodu ćwiczeń
14.10.2019 | 17:37

Toruńska będzie zamknięta. Z powodu ćwiczeń

Na zdjęciu: Na czas trwania ćwiczeń zamknięty zostanie fragment ulicy Toruńskiej.

Fot. SF

Jutro, w godzinach od 9:00 do 12:00 ulica Toruńska w Łęgnowie będzie nieprzejezdna z powodu ćwiczeń związanych z akcją przeciwpowodziową. Wyznaczono objazd ulicą Nowotoruńską.

Jak informuje urząd miasta, ulica Toruńska będzie zamknięta na wysokości oczyszczalni ścieków – na odcinku od ulicy Łęgnowskiej do Wypaleniska. Zamknięcie ma związek z organizacją ćwiczeń „Kobra19”. – Podczas akcji sprawdzana będzie gotowość do użycia mobilnej zapory. Jest ona montowana w poprzek ulicy Toruńskiej. Konstrukcja stanowi element zmodernizowanego wału przeciwpowodziowego chroniącego osiedle Łęgnowo Wieś. W trakcie ćwiczeń uzupełnione zostaną też magazyny przeciwpowodziowe – podaje ratusz.

Zamkniętą ulicę Toruńską można ominąć korzystając z ulic Hutniczej, Nowotoruńskiej i Plątnowskiej. Ze względu na brak możliwości zawracania autobusów oraz ominięcia przeszkody konieczne będzie tymczasowe skrócenie kilku kursów linii nr 73. Autobusy wyjeżdżające z pętli w Łęgnowie o godnie 8:57, 9:58 i 10:58 pojadą w kierunku osiedla Eskulapa ulicą Hutniczą. Kursy te ominą przystanki znajdujące się na ulicach: Świetlicowej, Nowotoruńskiej, Plątnowskiej i Toruńskiej (od Plątnowskiej do Hutniczej). Również kursy realizowane z pętli Eskulapa o godzinie 8:53, 9:54 i 10:58 pojadą w kierunku Łęgnowa ulicą Hutniczą z pominięciem przystanków znajdujących się na osiedlu Łęgnowo Wieś oraz przy ulicy Nowotoruńskiej.

ćwiczenia toruńska bydgoszcz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści