[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tradycyjne pączki na Tłusty Czwartek. Baton zaprasza do swoich punktów!

Dodano: 23.02.2022 | 09:00

Na zdjęciu: Baton proponuje klientom m.in. tradycyjne pączki z marmoladą i lukrową polewą.

Fot. nadesłane

Już jutro będziemy obchodzić jedno z najsłodszych świąt w roku, czyli Tłusty Czwartek! W poszukiwaniu tradycyjnych pączków warto zajrzeć do piekarni Baton.

We wszystkich 30 sklepach sieci Piekarni i Domów Chleba Baton będzie można kupić pączki wypełnione marmoladą i oblane lukrem. Oprócz tego tradycyjnego produktu, w ofercie pojawią się też małe pączki serowe, które będą sprzedawane na wagę. – Cenimy tradycje i korzystamy od lat z tych samych, sprawdzonych przepisów – mówi Michał Klawikowski, kierownik sieci sklepów Baton.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku. Obecnie posiada 30 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku, w tym cztery punkty w centrach handlowych, którymi są CH Focus, Galeria Pomorska, Zielone Arkady oraz Galeria Osielsko. Lokalizacja w galeriach to wielka zaleta, która umożliwia klientom kupienie świeżego pieczywa i wyrobów cukierniczych w godzinach popołudniowych czy nawet wieczornych. Ponadto klienci mają dostęp do większego parkingu oraz mogą od razu zrobić też inne zakupy.