[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Tragedia na drodze krajowej niedaleko Bydgoszczy. Nie żyje piesza

Dodano: 30.07.2021 | 23:49

Na zdjęciu: Mimo przeprowadzonej przez ratowników medycznych reanimacji, pieszej nie udało się uratować.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Czarna seria wypadków na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. W piątkowy (30 lipca) wieczór doszło do kolejnej tragedii.

Tuż przed godziną dwudziestą trzecią otrzymaliśmy informację o w skutkach wypadku na 130 kilometrze drogi krajowej 25 (trasa Sępólno Krajeńskie – Bydgoszcz).

W miejscowości Stary Dwór, auto osobowe potrąciło idącą poboczem pieszą. Jak słyszymy od służb, mimo przeprowadzonej przez ratowników medycznych akcji reanimacyjnej, kobiety nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby (ratownicy medyczni, strażacy oraz policjanci). Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Tragedia na drodze krajowej niedaleko Bydgoszczy. Nie żyje piesza
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek
Świadek
1 rok temu

Ta osoba nie szła pobeczem! Ona wtargnela na jezdnie, my cudem ją wyminęliśmy gdy była na środku drogi

Dominik
Dominik
1 rok temu

Jechałem wczoraj tą drogą straszny widok, ślady hamowania uderzenie było tak mocne że buty były na jezdni czarno białe, ciało kobiety było na poboczu kilka metrów dalej. Wyrazy współczucia RIP [*]

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

W piątek około godz. 21.00 przejeżdżaliśmy z rodziną tą trasą . Kilkuosobowa grupa stała na przystanku w kierunku Bydgoszczy , wtedy na drogę wszedł młody mężczyzna wprost pod jadące samochody . Z racji tego iż prędkość w tym miejscu jest ograniczona udało nam się zatrzymać dosłownie przed tą osobą . Wyglądało to na idiotyczną , bezmyślną zabawę igrania ze śmiercią !!!