Tragedia na drodze wojewódzkiej. Nie żyje jedna osoba
Dodano: 14.10.2024 | 23:47Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 554.
Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne
Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego w poniedziałkowy (14 października) wieczór doszło niedaleko Golubia-Dobrzynia.
Informację o tragedii podaje dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak precyzuje, krótko po godzinie 21:20 do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Podzamek Golubski.
Na drodze wojewódzkiej 554 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Z komunikatu przekazanego przez dyżurnego kujawsko-pomorskich strażaków wynika, że w wypadku zginęła jedna osoba, a cztery kolejne są badane przez zespoły ratownictwa medycznego.
DW554 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, działa tam pięć zastępów straży pożarnej, policjanci, ratownicy medyczni i prokurator.












![Popołudniowa tragedia na drodze krajowej. Kierowca osobówki zginął po zderzeniu z ciężarówką [ZDJĘCIA] 12-05-2026_śmiertelny wypadek DK91 w m. Brzoza Toruńska](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/12-05-2026_smiertelny-wypadek-DK91-Brzoza-Torunska_KM-PSP-Torun-150x150.jpg)

![Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Zginął kierowca auta osobowego [ZDJĘCIA] 10-04-2026_śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 267 w m. Samszyce](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/04/10-04-2026_smiertelny-wypadek-DW267_KP-PSP-Radziejow-1-150x150.jpg)


