[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia podczas libacji alkoholowej. W mieszkaniu ujawniono ciało kobiety

Dodano: 21.09.2022 | 06:00

Na zdjęciu: Do sprawy zatrzymano 59-letniego mężczyznę, któremu śledczy postawili zarzut zabójstwa.

Fot. KPP Aleksandrów Kujawski

Tragedia podczas imprezy zakrapianej alkoholem. W jednym z mieszkań ujawnione zostały zwłoki 65-letniej kobiety, a jej konkubent już ma postawiony zarzut.

Do tragedii doszło w miniony czwartek (15 września) w jednym z mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim. Jak podaje TVP3 Bydgoszcz, do zdarzenia doszło przy ul. Spokojnej, a informacja do służb wpłynęła tuż po godzinie dwudziestej.

– Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w mieszkaniu trwa libacja alkoholowa, a na podłodze leży kobieta bez oznak życia – mówi st. asp. Marta Białkowska-Błachowicz z zespołu prasowego aleksandrowskiej komendy. W pomieszczeniu ujawniono ciało 65-letniej kobiety, która w okolicy serca miała ranę kłutą, a w środku byli także jej 59-letni konkubent i 33-letnia córka. Oboje zostali zatrzymani, wiadomo też – jak precyzują policjanci – że byli w stanie nietrzeźwości, ale kobietę po wykonanych czynnościach szybko wypuszczono na wolność.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono szczegółowe czynności, które nadzorował prokurator, obecny był także biegły lekarz z zakresu medycyny sądowej. Śledczy postawili 59-latkowi zarzut z art. 148 p. 1 kodeksu karnego, tj. zabójstwa. Wiadomo też, że sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Tragedia podczas libacji alkoholowej. W mieszkaniu ujawniono ciało kobiety
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments