Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w Bydgoszczy. Mężczyzna utonął w centrum miasta!

Dodano: 28.10.2022 | 22:51

Na zdjęciu: Służby będą wyjaśniać okoliczności tragedii.

Fot. Szymon Fiałkowski

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem w Bydgoszczy. Z Brdy wyciągnięto ciało mężczyzny.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, po godz. 21:00 służby ratownicze otrzymały informację o mężczyźnie w wodzie na wysokości ulicy Focha w Bydgoszczy.

– Przybyłe na miejsce zastępy straży po sprawdzeniu kilkuset metrów znalazły ciało pod wodą – relacjonuje dyżurny straży pożarnej.

Tragedia w Bydgoszczy. Mężczyzna utonął w Brdzie

Po wyciągnięciu mężczyzny na brzeg ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Na razie nie są znane dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Przebieg tragicznego zdarzenia będzie przedmiotem śledztwa.

Aktualizacja: Czytaj nowe informacje ws. tragedii w centrum Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Tragedia w Bydgoszczy. Mężczyzna utonął w centrum miasta!
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Gdybyście przyjechali 5 minut wcześniej by żył gościu topił się od jednego mostu do drugiego pod którym zniknął pod wodą wtedy liczyły się sekundy nigdy nie zapomnę jego twarzy gdy prosił ostatnimi siłami o pomoc skacząc pewnie niewiele bym zdziałała pewnie poszła bym nad dno jak on ale i tak czuję że mogliśmy zrobić coś więcej on się topił co najmniej z 5-8 minut kurde gdyby ktoś mu pomógł facet by żył

Rafal
Rafal
10 miesięcy temu

Nabrzeże otwarte, nieprzygotowane do tego typu zdarzeń. Tym razem tragedia. Życie stracił młody człowiek. Brak sprzętu ratowniczego, nawet zwykłego koła, które możnaby szybko użyć. Interweniujący policjanci i strażacy bez szperaczy, biegający bezrdadnie wzdłuż brzegu z latarkami telefonów, nie mówiac o braku strażackiego pontoniku. Bez procedur i sprzętu drastycznie spada prawdopodobieństwo powodzenia takie akcji ratowniczej i obnaża ignorancję, brak wyobraźni władz miasta. Wielki smutek.

Piotr
Piotr
10 miesięcy temu

trochę długo ta reakcję może sprzęt do rzucenia pora przygotować na brzegu? Jeśli na straż czekamy w centrum tyle czasu… do płonącej szopy jedzie 5 zastępów

Iza
Iza
10 miesięcy temu

Wstyd, żeby w mieście, które nazywa się „miastem wody i przemysłu” nie było przy brzegu głupiego słupka z kołem! WSTYD! Hańba dla włodarzy tego miasta. Miasto wody.. dobre sobie. Miasto śmierci chyba.

Ktoś
Ktoś
10 miesięcy temu

Skoczył bo go gonili z maczetami i siekierami gdzie była wtedy policja straż miejska podobna jest monitoring co kamery nie działały jest film gdzie widać jak go gonili co na to policja

eryk213
eryk213
10 miesięcy temu

Gdy cie goni grupa z maczetami jesteś pocięty to jedyny ratunek to ucieczka do wody. A media przedstawiają kolesia jak samobójce tak i noże sam sobie powbijał w plecy.

Wiktoria.Karnmolinska
Wiktoria.Karnmolinska
10 miesięcy temu

Miał długi na mieście to konkurencja go goniła. Wiem bo to mój były.

Mikołaj
Mikołaj
10 miesięcy temu

Piasecki zapadł w długi nie miał jak uciec wiem od kumpla gonili go aż z Multikina po łuczniczke tam wskoczył płynął z prądem ale zawrócił się pod prąd i go wciągnął wir