Bydgoszcz
-5C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H -5 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleTragedia w hotelu w województwie. Znaleziono ciało niemowlęcia
policja_ kryminalistyka_ na sygnale_ SF
02.10.2020 | 07:41

Tragedia w hotelu w województwie. Znaleziono ciało niemowlęcia

Okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Na zdjęciu: Do późnych godzin nocnych, na miejscu tragedii prowadzone były czynności policjantów pod nadzorem prokuratora.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na włocławskim Zazamczu. W jednym z hoteli w czwartek (1 października) popołudniu ujawnione zostały zwłoki dziesięciomiesięcznej dziewczynki. W związku ze sprawą zatrzymano dwie osoby.

Włocławscy policjanci o samej tragedii na razie niewiele mówią. – Po informacji z Centrum Powiadamiania Ratunkowego na terenie jednego z hoteli we Włocławku w godzinach popołudniowych, policjanci zastali pijaną matkę oraz dziesięciomiesięczną dziewczynkę, która nie dawała oznak życia – mówi st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

W związku ze sprawą zatrzymano zarówno matkę, jak i jej partnera. Z informacji, które przekazał portal rmf24.pl wynikało, że kobieta nie potrafiła wyjaśnić śledczym, co się wydarzyło w pokoju hotelowym. Serwis Włocławek Nasze Miasto podał z kolei, że według ich ustaleń kobieta była gościem hotelowym i przyjechała z powiatu aleksandrowskiego.

Do późnych godzin nocnych na miejscu tragedii pracowali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego oraz technicy, a wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Ciało dziewczynki zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści