Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w pobliżu Exploseum. Nie żyje młoda dziewczyna

Dodano: 01.09.2023 | 14:19

Na zdjęciu: Do tragedii doszło wczoraj późnym wieczorem na terenie w pobliżu Exploseum.

Fot. Archiwum

Okoliczności tragedii są ustalane w śledztwie, które nadzoruje prokuratura. Decyzją śledczych, ciało zmarłej zostało zabezpieczone do przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek (31 sierpnia) późnym wieczorem przy ul. Alfreda Nobla w Bydgoszczy – w pobliżu Exploseum. Z informacji, jakie podawały Gazeta Wyborcza i Express Bydgoski wynikało, że w lesie przebywała grupa sześcioro nastolatków.

W pewnym momencie podczas chodzenia po budynkach, ze znacznej wysokości spadła 18-letnia dziewczyna. Mimo zawiadomienia służb, lekarz stwierdził jej zgon. Jak udało nam się ustalić, zgłoszenie do służb o zdarzeniu przekazał jeden z nastolatków. – W sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzone jest postępowanie – przekazuje nam kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Czynności prowadzone są w kierunku art. 155 kodeksu karnego, tj. nieumyślnego spowodowania śmierci. Na miejscu pracował także prokurator, który już zadecydował o zabezpieczeniu ciała 18-latki do badań sekcyjnych. – Ustalamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia, przesłuchujemy także świadków – mówią śledczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oli
Oli
5 miesięcy temu

Prawdę napiszcie o wieku.

Eri
Eri
5 miesięcy temu

Ile miała lat?