Tragedia w pobliżu Starego Rynku. Mężczyzna wypadł z okna
Dodano: 17.05.2026 | 10:33Na zdjęciu:
Fot. Nadesłane
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotni, 16 maja wieczór w pobliżu Starego Rynku w Bydgoszczy. Z okna jednego z budynków wypadł mężczyzna.
Dramatyczne sceny rozegrały się w jednej z kamienic przy ul. Batorego w Bydgoszczy (w pobliżu m.in. lodziarni Katarynka i drogerii Stara Mydlarnia). Jak przekazuje nam mł. asp. Jakub Skrzypek z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, funkcjonariusze o zdarzeniu zostali powiadomieni tuż przed godziną 22:30.
– Po przyjeździe policjantów okazało się, że 54-letni mężczyzna wypadł z okna budynku na drugim piętrze – mówi Skrzypek i dodaje, że od razu prowadzona była reanimacja rannego. Mężczyzna zginął na miejscu w wyniku doznanych obrażeń, a wezwany na miejsce prokurator polecił zabezpieczyć jego ciało do badań sekcyjnych.
Jak udało nam się dowiedzieć, ofiarą sobotniego zdarzenia jest obywatel Wielkiej Brytanii. W sprawie tragedii już zostało wszczęte prokuratorskie śledztwo.
- Kolejny cios w narkobiznes. Rozbita grupa, która mogła wyprodukować tony substancji - 28 sierpnia 2026
- Siatkarki i siatkarze spotkają się z kibicami na Wyspie Młyńskiej. Czas na Bydgoską Wyspę Siatkówki - 27 sierpnia 2026
- Pies wbiegł pod auto na S5 i uszkodzenie auta przy Szpitalu Jurasza. Świadkowie zdarzeń z Bydgoszczy poszukiwani - 26 sierpnia 2026

















