Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 6 • L 5
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleTragedia w powiecie nakielskim. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzeci poszukiwany
POLICJA - SG
11.12.2017 | 16:50

Tragedia w powiecie nakielskim. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzeci poszukiwany

O tragicznym finale poszukiwań poinformowali strażacy.

Na zdjęciu:

Fot. SG

Tragiczny finał poszukiwań dwóch mężczyzn w powiecie nakielskim. Służby cały czas szukają trzeciego zaginionego.

Tuż przed godz. 13:00, strażacy poinformowali o odnalezieniu w rzece Rokitka ciała 36-letniego mężczyzny. – Mężczyzna wczoraj wyszedł z domu. Jego rodzina poinformowała nas o zaginięciu i rozpoczęliśmy wspólnie z nakielskimi strażakami poszukiwania zaginionego – przekazała st. asp. Edyta Nadolna z biura prasowego nakielskiej komendy powiatowej policji. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, natomiast przyczynę śmierci 36-latka wyjaśni sekcja zwłok, którą zaplanowano w tym tygodniu.

Nie minęła godzina, a pojawiła się informacja o odnalezieniu kolejnych zwłok. W Ślesinie, w zbiorniku wodnym strażacy i policjanci odkryli ciało 52-letniego mężczyzny. – Tutaj również wykluczyliśmy udział osób trzecich, natomiast również na przyczyny śmierci odpowiedź da sekcja zwłok – podkreśliła st. asp. Nadolna.

Równolegle cały czas trwają poszukiwania 70-latka, który zaginął na początku miesiąca. – Od 5 grudnia prowadzimy poszukiwania mężczyzny, który wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie skontaktował się z rodziną – dowiedzieliśmy się w nakielskiej komendzie policji. W poszukiwaniach uczestniczą policjanci i strażacy.


Powiązane treści