Tragedia w regionie. Kobieta wpadła do Wisły, trwają jej poszukiwania
Dodano: 28.04.2018 | 12:38Na zdjęciu: Strażacy poszukują kobiety, która w nocy wpadła do Wisły.
Fot. Stanisław Gazda / zdj. ilustracyjne
Trwają poszukiwania kobiety, która minionej nocy wpadła do Wisły.
Do tego zdarzenia doszło w Chełmnie. – Informację otrzymaliśmy o godzinie 0:45 w nocy – przekazał nam dyżurny chełmińskiej straży pożarnej.
W poszukiwaniach kobiety uczestniczy kilkanaście zastępów strażaków, w tym płetwonurkowie z Bydgoszczy. Tuż przed godziną 8:00 rano wznowiono poszukiwania zaginionej.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026














