Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczne popołudnie na drogach. Nie żyją dwie osoby

Dodano: 20.11.2023 | 20:27

Na zdjęciu:

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne informacje napłynęły w poniedziałkowe (20 listopada) popołudnie z dróg. Na Kujawach i Pomorzu doszło do dwóch śmiertelnych wypadków.

O obu zdarzeniach informuje dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak podaje, do pierwszego z wypadków doszło tuż przed godziną osiemnastą na drodze ekspresowej S5. Na 17 kilometrze w miejscowości Niewieścin, z nieustalonych jak na razie przyczyn, auto osobowe zjechało z drogi i wbiło się w barierki oddzielające pasy jezdni.

Pojazdem podróżowały dwie osoby, kierowca i pasażerka – mówi rzecznik świeckich strażaków Paweł Puchowski i dodaje, że po zderzeniu pasażerka była zakleszczona w citroenie, zaś kierujący opuścił pojazd o własnych siłach. Pasażerka nie przeżyła wypadku, a kierowcę zabrano do szpitala. Na miejscu wykonują czynności policjanci i prokurator, zablokowane są szybkie pasy jezdni zarówno w stronę Świecia, jak i Bydgoszczy.

 

Nie minęło kilkadziesiąt minut, a dyżurny kujawsko-pomorskiej straży pożarnej informował o kolejnym tragicznym zdarzeniu. Tym razem na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 246 i 254 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

 

0 0 votes
Article Rating
Tragiczne popołudnie na drogach. Nie żyją dwie osoby
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments