Tragiczne skutki dachowania. Zginął 53-latek
Dodano: 22.11.2021 | 11:20Na zdjęciu: Citroenem saxo kierował 53-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego. Pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.
Fot. KPP Radziejów
Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (20 listopada) w gminie Bytoń. W wyniku dachowaniu auta zginął 53-letni kierowca.
Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 17:30 na trasie pomiędzy miejscowościami Holendry Bytońskie – Ludwikowo (gmina Bytoń, powiat radziejowski). Jak informowaliśmy, zginęła w nim jedna osoba. Działania na miejscu prowadziła policja, zespół ratownictwa medycznego i trzy zastępy straży pożarnej.
W poniedziałek, 22 listopada policjanci z Radziejowa przekazali więcej informacji na temat tragicznego zdarzenia. Citroenem saxo kierował 53-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego. – Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a następnie w pole, gdzie auto dachowało. Kierujący, pomimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia – podaje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.
Okoliczności i przyczyny tego wypadku będą wyjaśniać radziejowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.
- W czerwcu linia 57 zmieni swoją trasę. Znamy powód [MAPA] - 28 maja 2026
- Kładka przy Fordońskiej na ukończeniu. Ma już patrona - 28 maja 2026
- Kino w Pałacu Młodzieży. Znamy repertuar DKF Niespodzianka na czerwiec - 28 maja 2026









![Popołudniowa tragedia na drodze krajowej. Kierowca osobówki zginął po zderzeniu z ciężarówką [ZDJĘCIA] 12-05-2026_śmiertelny wypadek DK91 w m. Brzoza Toruńska](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/05/12-05-2026_smiertelny-wypadek-DK91-Brzoza-Torunska_KM-PSP-Torun-150x150.jpg)
