Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczne skutki dachowania. Zginął 53-latek

Dodano: 22.11.2021 | 11:20

Na zdjęciu: Citroenem saxo kierował 53-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego. Pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

Fot. KPP Radziejów

Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (20 listopada) w gminie Bytoń. W wyniku dachowaniu auta zginął 53-letni kierowca.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 17:30 na trasie pomiędzy miejscowościami Holendry Bytońskie – Ludwikowo (gmina Bytoń, powiat radziejowski). Jak informowaliśmy, zginęła w nim jedna osoba. Działania na miejscu prowadziła policja, zespół ratownictwa medycznego i trzy zastępy straży pożarnej.

W poniedziałek, 22 listopada policjanci z Radziejowa przekazali więcej informacji na temat tragicznego zdarzenia. Citroenem saxo kierował 53-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego. – Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, a następnie w pole, gdzie auto dachowało. Kierujący, pomimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia – podaje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Okoliczności i przyczyny tego wypadku będą wyjaśniać radziejowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments