Tragiczne utonięcie w bagnie. Nie żyje 57-letnia kobieta
Dodano: 21.01.2020 | 14:55Na zdjęciu: Na miejscu, działały zastępy straży pożarnej oraz inne służby.
Fot. Maciej Rejment / archiwum
Nie żyje 57-letnia kobieta, która utonęła w bagnach w powiecie sępoleńskim. Śledczy będą teraz ustalać dokładne przyczyny tej tragedii.
O zdarzeniu poinformował portal więcbork112.pl – ratownictwo powiatu sępoleńskiego. Wiadomo, że służby zostały zawiadomione do tego zdarzenia, do którego doszło przy ul. Długiej w Wąwelnie tuż przed godziną trzynastą.
Jak relacjonuje portal więcbork112.pl, na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków – jeden z OSP w Więcborku i z JRG w Sępólnie Krajeńskim oraz pozostałe służby. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny. Lekarze stwierdzili zgon 57-latki.
Dokładne przyczyny tragedii ustalać teraz będą śledczy. Decyzją pracującego na miejscu zdarzenia prokuratora, ciało kobiety zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.
- Byli gracze Zawiszy z nowymi klubami. Będą występować w niższej klasie rozgrywkowej - 1 sierpnia 2026
- Nawoływał do zabicia policjantów i członków rodzin. Namierzyli go bydgoscy spece od cyberprzestępczości - 31 lipca 2026
- Policjanci jechali na służbę i natknęli się na wypadek na DK10. Ranny motocyklista zabrany do szpitala - 30 lipca 2026








