Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny finał poszukiwań 14-latka. Z Wisły wyłowiono jego ciało

Dodano: 11.06.2023 | 00:22

Na zdjęciu: W akcję poszukiwawczą 14-latka zaangażowane były wszystkie służby ratunkowe.

Fot. KMP Grudziądz / archiwum

Tragiczny finał akcji poszukiwawczej 14-letniego chłopaka. Jak poinformowali w komunikacie policjanci z komendy w Grudziądzu, z Wisły wyłowione zostało jego ciało.

Akcja poszukiwawcza 14-latka prowadzona była od poniedziałkowego (5 czerwca) popołudnia, bo to wtedy do grudziądzkiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Jak wynikało z pierwszego komunikatu publikowanego przez służby, nastolatek zaginął w okolicach rzeki Wisły na wysokości miejscowości Wielki Wełcz.

Niestety, akcja w którą zaangażowane były wszystkie służby, tj. począwszy od policjantów, poprzez m.in. strażaków i ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, zakończyła się tragicznie. Funkcjonariusze z komendy w Grudziądzu poinformowali, że z wody wyłowiono ciało 14-latka. Zwłoki zostały wydobyte z wody w miejscowości Opalenie k. Tczewa na Pomorzu.

Ciało 14-latka zostało przez prokuratora zabezpieczone do przeprowadzenia badań sekcyjnych. Śledczy w postępowaniu będą wyjaśniać dokładne okoliczności zdarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments