Złodziej na budowie trasy S5. Wpadł na gorącym uczynku
Dodano: 20.03.2022 | 12:08Na zdjęciu: Mężczyzna chował pręty w bagażniku volvo.
Fot. KPP Świecie
62-letni mężczyzna kradł pręty z budowy trasy S5. Został złapany na gorącym uczynku. Usłyszał już dwa zarzuty.
W poniedziałek, 14 marca, tuż po północny, funkcjonariusze z posterunku w Pruszczu zauważyli podczas patrolu w Niewieścinie osobowe volvo z otwartym bagażnikiem. Auto zaparkowane było w zaciemnionym miejscu w rejonie budowy trasy S5.
Mundurowi postanowili przyjrzeć się sytuacji. Na widok radiowozu mężczyzna korzystający z samochodu zamknął bagażnik, wsiadł do auta i odjechał. Po chwili został jednak zatrzymany do kontroli. W pojeździe funkcjonariusze policji znaleźli 160 prętów zbrojeniowych wartych prawie 2 tysiące złotych.
62-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego trafił do aresztu. Jak się okazało, podróżował samochodem mimo zakazu kierowania pojazdami. W związku z tym we wtorek (15 marca) przedstawiono mu dwa zarzuty. Za niestosowanie się do zakazu sądowego i kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
- Świat GSM Superliga ALSM w Bydgoszczy ruszyła pełną parą! - 27 października 2025
- Wydarzenia w Bydgoszczy. Co ciekawego w tym tygodniu? - 27 października 2025
- Dr med. Paweł Rajewski: Wyróżnienie w Alei Autografów to zaszczyt i motywacja do dalszych działań [WYWIAD] - 18 października 2025




![Sukces bydgoskich kryminalnych. Rozbito grupę powiązaną z kradzieżami aut [ZDJĘCIA, WIDEO] 08-2025_zatrzymania_rozbicie dziupli samochodowej_KWP Bydgoszcz](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/09/08-2025_zatrzymania_rozbicie-dziupli-samochodowej_KWP-Bydgoszcz-150x150.jpg)



