Bydgoszcz
13C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 14 • L 11
14C
Nd
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTrudna sytuacja na drogach w regionie. Policjanci informują o utrudnieniach [AKTUALIZACJA]
śnieżyca, orkan, wiatr, pogoda - bogusław białas
18.01.2018 | 22:06

Trudna sytuacja na drogach w regionie. Policjanci informują o utrudnieniach [AKTUALIZACJA]

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na zdjęciu: Drogi w regionie pokryte są śniegiem.

Fot. Bogusław Białas

Kierowcy na drogach w regionie mogą spodziewać się utrudnień. Z uwagi na trudne warunki atmosferze doszło do zdarzeń  na najważniejszych drogach w regionie.

Komenda wojewódzka poinformowała o utrudnieniach na drodze krajowej nr 5, drodze krajowej nr 10, drodze krajowej nr 15 (w rejonie Golubia-Dobrzynia) i drodze krajowej nr 25 (w pobliżu Inowrocławia). – Czas utrudnień nie jest znany. Służby docierają na miejsce – zakomunikowali przed godz. 21 policjanci.

Problemy z poruszaniem się po drogach mają pojazdy ciężarowe, które utknęły na wzniesieniach. Jak dodatkowo informuje serwis Bydgoszcz998, niedaleko Strzyżawy samochód osobowy i ciężarówka wpadły do rowu.

Orkan Fryderyka nawiedził Polskę w czwartek po południu. W Bydgoszczy opady śniegu mogą potrwać nawet do 4 w nocy, a oblodzenie na drogach występować będzie do 8:30.  W piątek wiatr się uspokoi, a termometry mają wskazywać 1 stopień Celsjusza.

Aktualizacja, 22:30: Policjanci poinformowali, że obecnie wszystkie drogi są przejezdne.


Powiązane treści