Bydgoszcz
29C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 29 • L 29
27C
Pt
27C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
27C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczTrwa Loteria Pełna Nagród w Focus Mall. Ponad 100 rzeczy już trafiło do nowych właścicieli
11.10.2016 | 15:41

Trwa Loteria Pełna Nagród w Focus Mall. Ponad 100 rzeczy już trafiło do nowych właścicieli

Akcja trwa do 29 października.

Na zdjęciu: Klienci centrum handlowego chętnie wypełniają kupony konkursowe.

Fot. materiały prasowe

Osoby, które w tym miesiącu odwiedzą centrum handlowe Focus Mall Bydgoszcz, mogą przekonać się, jak niewiele trzeba zrobić, by wygrać wartościowe nagrody. Do 29 października trwa Loteria Pełna Nagród, a chętnych do wzięcia udziału w niej, nie brakuje!

Zasada akcji są bardzo proste. Po zrobieniu zakupów w Focusie za m.in. 50 zł, należy zgłosić się po kupon dostępny w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym na parterze galerii w pobliżu sklepów H&M, Mango i Etam. Odebrany kupon należy zeskanować w kiosku promocyjnym. W ten sposób można sprawdzić, czy udało się coś wygrać.

Ponad 100 osób już przekonało się, że nagrody naprawdę mogą trafić w ich ręce!  – W miniony weekend do urny trafiło ponad 4,5 tys. kuponów. Klienci chętnie biorą udział w zabawie i zgłaszają paragony. W weekend 145 osób odebrało nagrody natychmiastowe: tablet Samsung Galaxy, smartfon Samsung, słuchawki Sony, aparat Sony, ekspres do kawy, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do kina. Kuponów przybywa i każdy ma szansę na wygraną. Im więcej dokonanych zakupów, tym więcej paragonów można zarejestrować i tym większe szanse na wygrane – mówi Anna Żukowska, manager Centrum Handlowego Focus Mall Bydgoszcz.

Wielki finał odbędzie się 29 października o godz. 16:00. Podczas tego wydarzenia w centrum handlowym Focus Mall zagości piosenkarka Cleo, która wykona kilka swoich utworów muzycznych.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej www.focusmall-bydgoszcz.pl


Powiązane treści