Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesTrwa nabór firm do akcji Metropolia za pół ceny! Zgłoś się i dotrzyj do nowych klientów
07.09.2021 | 13:37

Trwa nabór firm do akcji Metropolia za pół ceny! Zgłoś się i dotrzyj do nowych klientów

Na zdjęciu: Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 20 września br.

Fot. nadesłane

To już w tym miesiącu odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny 2021. Wydarzenie rozpocznie się 27 września i potrwa do 3 października 2021 r. Firmy i instytucje nadal mogą się zgłaszać.

Metropolia za pół ceny to kontynuacja dobrze znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, tylko o rozszerzonym zasięgu. Już po raz piąty akcja odbywa się na terenie gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz i właśnie działające tam osoby mogą dołączyć do akcji. Są to gminy: Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

Jakie jeszcze zasady trzeba spełnić? – Każdy z naszych Partnerów proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje wybrane produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent! W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Z dokładnym zestawieniem partnerów i ich propozycji można zapoznać się na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl – czytamy na stronie akcji.

Głównym założeniem wydarzenia jest promocja firm w Bydgoszczy i okolicach. W tegorocznej edycji również każda firma, bądź instytucja, która się zgłasza może samodzielnie określić, w których dniach weźmie udział w akcji, jednak muszą to być minimum 3 dni. W ramach akcji można proponować zakupy stacjonarne, online, z dostawą, a nawet vouchery z odroczonym terminem wykorzystania. Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, zaś koordynowaniem zajmuje się agencja Grupa Enjoy Media.

Udział w akcji jest bezpłatny! Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do 20 września drogą mailową na adres: zapolceny@metropoliabydgoska.pl


ZAPISY: tel. 512 951 051, e-mail: zapolceny@metropoliabydgoska.pl

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści