Bydgoszcz
18C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H 20 • L 16
20C
Czw
22C
Pt
23C
Sob
23C
Nd
20C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiEdukacjaTrwa strajk nauczycieli. Jak od jutra będzie wyglądać sytuacja w szkołach w gminie Białe Błota?
Szkoła Podstawowa im. J. Verne'a Białe Błota - SF (1)
23.04.2019 | 19:03

Trwa strajk nauczycieli. Jak od jutra będzie wyglądać sytuacja w szkołach w gminie Białe Błota?

Na zdjęciu: W Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach od jutra w miarę możliwości będą prowadzone zajęcia opiekuńcze.

Fot. Szymon Fiałkowski

Trwa strajk nauczycieli. Tymczasem w Białych Błotach od jutra mają być prowadzone zajęcia opiekuńcze dla dzieci.

Zajęcia mają być prowadzone w miarę możliwości kadrowych. Te są planowane w Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Białych Błotach, Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie, Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach oraz Gminnym Przedszkolu „Wróżka” w Białych Błotach.

I to właśnie w tej ostatniej placówce panuje na ten moment bardzo trudna sytuacja, bowiem przedszkole może maksymalnie przyjąć 50 dzieci. – Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców, którzy mają takie możliwości, by zapewnili dzieciom opiekę w domu – czytamy w komunikacie na stronie białobłockiego urzędu.

Jednocześnie od jutra wznowione zostaną kursy autobusów szkolnych do szkół podstawowych w Białych Błotach (kursy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy na godzinę 8:00 i 8:55) i Łochowie (kursy do szkoły zgodnie z rozkładem jazdy). Odwozy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści