Bydgoszcz
22C
Słonecznie
54% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 24 • L 21
20C
Pon
21C
Wt
20C
Sr
18C
Czw
20C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeTrwają prace na stadionie Polonii. Za tydzień rozstrzygnięcie przetargu na budowę trybuny
19.11.2018 | 20:57

Trwają prace na stadionie Polonii. Za tydzień rozstrzygnięcie przetargu na budowę trybuny

Ratusz przedłużył postępowanie przetargowe.

Na zdjęciu: Na stadionie Polonii trwają prace, ostatnio wyburzono ostatni boks, a także zdemontowano krzesełka na trybunie.

Fot. Stanisław Gazda

Ratusz do końca tygodnia będzie oczekiwał na oferty od firm zainteresowanych na wykonanie prac remontowych na trybunie na sektorze B stadionu Polonii przy ul. Sportowej.

Prace trwają od kilku tygodni. Przypomnijmy, że na samym początku prace objęły przeciwległą prostą startową (trybunę na sektorze B). W przetargu ogłoszonym na wyburzenie trybuny oraz boksów ofertę złożyła jedna firma – przedsiębiorstwo Bogmar z Ostromecka, które zaproponowało za robotę ok. 800 tysięcy złotych.

W ostatnich dniach całkowicie wyburzono park maszyn oraz zdemontowano krzesełka na trybunie na przeciwległej prostej. – Do 26 listopada czekamy na oferty potencjalnych wykonawców – mówi nam rzecznik ratusza. Marta Stachowiak informuje, że postępowanie przetargowe ogłoszone przez ratusz cały czas trwa i zostało po raz drugi przedłużone. – Powodem są dodatkowe pytania firm zainteresowanych zamówieniem – dodaje.

Stachowiak nie chce póki co ujawniać kwot na prace remontowe. – Ujawnimy je na etapie otwarcia ofert – zapowiada. Ratusz ujawnił, że koperty z ofertami firm mają zostać otwarte w przyszły poniedziałek, 26 listopada.


Powiązane treści