Bydgoszcz
0C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H 2 • L -1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTrzeci mecz hokeistów na Torbydzie już w ten weekend. A potem następne?
lodowisko torbyd bydgoszcz
22.02.2018 | 14:08

Trzeci mecz hokeistów na Torbydzie już w ten weekend. A potem następne?

Rywalem BKS-u będzie Oliwa Hockey Team Gdańsk.

Na zdjęciu: W pierwszym meczu na bydgoskiej tafli bydgoszczanie przegrali z Mad Dogs Sopot.

Fot. SG

Hokeiści BKS-u Bydgoszcz rozegrają trzeci mecz na lodowisku Torbyd. Możliwe jednak, że wcale nie będzie to ich ostatni występ na bydgoskiej tafli w tym sezonie.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 lutego, a rywalem Budowlanego KS będzie Oliwa Hockey Team Gdańsk. Zespół z Trójmiasta jeszcze w poprzednim sezonie grał razem z bydgoszczanami w II lidze, ale przed obecnymi rozgrywkami wycofał się ze zmagań. Ostatnio występował w Trójmiejskiej Lidze Hokeja.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godz. 13:30. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w biurze klubu przy ul. Gdańskiej 163. Kontakt pod numerem telefonu 52 370 22 30.

Dla BKS-u będzie to trzecie spotkanie na Torbydzie. W dwóch dotychczas rozegranych bydgoscy hokeiści przegrali z Mad Dogs Sopot (6:7) i Nestą  Toruń (6:8). Nieudane były dla nich również ostatnie mecze ligowe. Po wspomnianej porażce z zespołem z Sopotu w Bydgoszczy przegrali też rewanż w Gdańsku, a także spotkanie z Warsaw Capitals.

Przegrane zaowocowały spadkiem z pozycji lidera tabeli i koniecznością rozegrania dwumeczu barażowego z Mad Dogs. Spotkania o miejsce w finale odbędą się w weekend 10-11 marca. Możliwe, że oba zostaną rozegrane w Bydgoszczy – w sobotę o 20 i w niedzielę o 13. – Zaproponowaliśmy takie rozwiązanie, bo chcemy zapewnić atrakcję bydgoskim kibicom – mówi przewodniczący sekcji Adam Witkowski. Zgodę w tej sprawie muszą wyrazić jeszcze zarządcy lodowiska i będzie to uzależnione m.in. od obłożenia ślizgawki.


Powiązane treści