Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 15 • L 14
18C
Sob
17C
Nd
17C
Pon
16C
Wt
15C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITrzy dni świętowania Dnia Dziecka w Focus Mall Bydgoszcz
26.05.2016 | 15:09

Trzy dni świętowania Dnia Dziecka w Focus Mall Bydgoszcz

Z atrakcji będzie można skorzystać już jutro rano.

Na zdjęciu: Przygotowane atrakcje powinny zachwycić dzieci.

Fot. wolny dostęp

Już od jutra będzie można korzystać ze specjalnie przygotowanych stref zabaw dla dzieci w centrum handlowym Focus Mall Bydgoszcz. We wspólnych zabawach, młodym klientom galerii towarzyszyć będą bohaterowie telewizyjnej bajki. Nie zabraknie również kultowych zabawek. 

Pierwsza strefa zabaw poświęcona będzie bajce Littlest Pet Shop. Pojawią się w niej atrakcje, takie jak: projektowanie ubrań dla ulubionych zwierzaków, kącik plastyczny z kolorowankami, gra, w której będzie trzeba rozpoznawać głosy zwierząt oraz liczne zagadki, łamigłówki. Oczywiście nie zabraknie także innych zabaw.

Natomiast w drugiej strefie przygotowane zostaną najatrakcyjniejsze zabawki z serii Nerf. Goście będą mogli zmierzyć swoje siły na strzelnicy, której celem będą kolorowe puszki i kubeczki. Młodzi klienci będą mogli też zagrać na perkusji.

Takie wyjątkowe miejsca dla dzieci pojawią się na parterze centrum w okolicy sklepu Smyk. Korzystać z nich będzie można przez 3 dni, od piątku do niedzieli (27-29.05) w godz. 11:00-18:00. Udział we wszystkich atrakcjach wydarzenia jest bezpłatny. Za wszystkie aktywności dzieci będą nagradzane pieczątkami, które podczas ostatniego dnia imprezy będzie można wymienić na kolekcjonerskie figurki My Littlest Pet Shop.

Omawiane wydarzenie to będzie jedna z najdłużej trwających imprez z okazji Dnia Dziecka w Bydgoszczy. Do udziału w niej zaproszone są przede wszystkim dzieci, które w ten sposób będą mogły świętować ten wyjątkowy dzień. – Impreza została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 15 lat, więc zarówno ci najmłodsi, jak i trochę starsi, znajdą dla siebie okazję do doskonałej i niezapomnianej rozrywki. Zapraszamy do odwiedzin całymi rodzinami we wszystkie trzy dni trwania wydarzenia – mówi Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.


Powiązane treści