Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTrzy gole i trzy punkty. Zawisza z kolejną wygraną w III lidze [ZDJĘCIA]
21.04.2024 | 16:41

Trzy gole i trzy punkty. Zawisza z kolejną wygraną w III lidze [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

To czternasta w tym sezonie i ósma domowa wygrana „niebiesko-czarnych” w III lidze. Zawisza pokonał Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 i w tabeli zajmuje trzecią pozycję.

Gospodarze prowadzenie objęli w siódmej minucie. Po niezłej centrze Sacharuka z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Adam Paliwoda i strzałem głową pokonał bramkarza gości. Przyjezdni bardzo szybko doprowadzili do wyrównania. Po szybko rozegranym rzucie wolnym i centrze w pole karne, piłkę do siatki bydgoszczan skierował Łukasz Grabowski. Jeszcze w pierwszej połowie, Zawisza odzyskał prowadzenie po trafieniu Oleksandra Horvata.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka – dla bydgoszczan, a wynik spotkania po godzinie gry ustalił Jakub Bojas. Wygrana 3:1 z Pogonią Nowe Skalmierzyce to czternasta w tym sezonie „niebiesko-czarnych”. Zawisza w tabeli nadal jest na trzecim miejscu, z czteropunktową stratą do drugiej Elany Toruń.

W niedzielę, 28 kwietnia Zawisza zagra na wyjeździe ze Stolemem Gniewino (13:00).

PIŁKA NOŻNA – III LIGA, GRUPA II – RUNDA WIOSENNA – SEZON 2023/2024 – 26 KOLEJKA – 20.04.2024 R.

ZAWISZA BYDGOSZCZ – POGOŃ NOWE SKALMIERZYCE 3:1 (2:1)