Bydgoszcz
5C
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 4
3C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleTrzy groźne wypadki na drogach. W jednym z nich ranny został policjant [ZDJĘCIA]
16-02-2020_ wypadek Występ, pow. nakielski - ZK
17.02.2020 | 04:59

Trzy groźne wypadki na drogach. W jednym z nich ranny został policjant [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W niedzielę wieczorem, osobowy peugeot uderzył w policyjny radiowóz.

Fot. Zbigniew Kubisz

To nie był spokojny weekend na drogach w powiecie nakielskim. W sobotę i niedzielę doszło do trzech groźnych wypadków, a wśród poszkodowanych w ich wyniku jest policjant.

Do pierwszego groźnego wypadku doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Śmielin. Jak informuje kurier-nakielski.pl, około godziny 19:15 służby zostały zawiadomione o wypadku na odcinku krajowej dziesiątki. Jak się okazało, kierująca samochodem osobowym potrąciła przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Ratownicy medyczni przewieźli poszkodowanego do szpitala na szczegółowe badania, wiadomo że był on przytomny.

Dwa kolejne zdarzenia miały miejsce w niedzielę w Występie. Po 20:20, policjantów zawiadomiono o kolejnym wypadku z udziałem pieszego. Kurier-nakielski.pl podał, że młody mężczyzna miał wybiec z jednego z lokali, po czym wpadł pod koła osobowego bmw. Poszkodowany miał być pod wpływem alkoholu, przewieziono go także do szpitala, gdzie przechodził szereg badań.

Ale to nie koniec, bo w związku z tym zdarzeniem doszło do jeszcze jednego wypadku. Osobowy peugeot uderzył w policyjny radiowóz, który interweniował w sprawie potrącenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód osobowy uderzył także w ogrodzenie. Poszkodowany został jeden z funkcjonariuszy, którego przetransportowano do bydgoskiego szpitala wojskowego.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści