Bydgoszcz
17C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 20 • L 16
20C
Pt
22C
Sob
18C
Nd
20C
Pon
16C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICertyfikowane szkolenie groomerskie w Toruniu
839ca315-2434-4bc2-b775-3646703c2e06
15.09.2017 | 12:36

Certyfikowane szkolenie groomerskie w Toruniu

Szkolenie poprowadzi groomer światowego formatu – Isabell Jane Doblas Jones.

Na zdjęciu: Trenerka pokaże m.in. jak profesjonalnie pielęgnować psy.

Fot. mat. pras.

Już 20 września (środa) w Toruniu odbędą się profesjonalne warsztaty z pielęgnacji psów i kotów. Szkolenie poprowadzi groomer światowego formatu – Isabell Jane Doblas Jones. Trenerka po serii szkoleń w Ameryce Północnej odwiedzi łącznie 3 miasta Polski: Warszawę, Toruń i Wrocław. Po odbyciu szkolenia uczestniczy otrzymają profesjonalne certyfikaty w wersji polskiej i angielskiej.

Czego nauczę się podczas szkolenia?

Podczas seminarium praktykujący już groomerzy będą mogli nauczyć się nowych technik, dzięki którym zyskają przewagę wśród konkurencji. Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Warsztaty, które odbędą się 20 września w Toruniu, to okazja do oszczędności czasu i pieniędzy. Program seminarium został skonstruowany w taki sposób, by uczestnicy otrzymali wiedzę i umiejętności „w pigułce”. Dotychczasowe szkolenia z Isabell Jane Doblas Jones spotykały się z ogromnym entuzjazmem uczestników i mnóstwem pozytywnych opinii. Osoby, które miały okazję brać udział w warsztatach, szczególnie doceniają ich praktyczny charakter.

Jak się zapisać? Ile to kosztuje?

Informacje na temat zapisów i kontaktu z organizatorami, dostępne są na stronie jednego z głównych sponsorów wydarzenia – sklepu Wszystkodlazwierzat.pl, oferującego karmy, kosmetyki i akcesoria dla zwierząt.

Koszt uczestnictwa to 400 zł. W cenie zawierają się:

  • korzystanie z bufetu kawowego,
  • obiad,
  • certyfikat w dwóch wersjach językowych (polski i angielski).

Ponadto hurtownia Wszystkodlazwierzat.pl przygotowała dla wszystkich uczestników wartościowe prezenty, takie jak karmy, kosmetyki czy rabaty na zakupy w sklepie. Dodatkowo odbędzie się losowanie nagród specjalnych, np. maszynka Oster Golden A5 o wartości 640 zł.

Miejsce i data wydarzenia

Szkolenie groomerskie odbędzie się w Toruniu, 20.09.2017, w Hotelu Polonia. Budynek mieści się przy ul. Plac Teatralny 5.

Informacje o innych wydarzeniach dla groomerów dostępne są na blogu hurtowni Wszystkodlazwierzat.pl.


Powiązane treści