Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tydzień zniżek już od poniedziałku!

Dodano: 01.10.2023 | 17:52

Na zdjęciu: Od lewej: Dominik Bernatowicz (trener Bydgoskiej Akademii Tenisowej), Angelika Amrosz (manager klubu Fit&Sport Studio), Jacek Wójcis (Klub Strzelecki CWZS Zawisza)

Fot. Szymon Makowski

Coroczna akcja Metropolia za pół ceny powraca! Już od poniedziałku, 2 października, zjemy tańsze potrawy w ulubionych restauracjach czy skorzystamy z zabiegów i usług w niższych, aż o połowę, cenach. 

Metropolia za pół ceny znana niegdyś jako Bydgoszcz za pół ceny od zawsze cieszyła się dużą popularnością wśród usługodawców. Zmiana nazwy spowodowana była zwiększeniem zasięgu wydarzenia o tereny gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz. Dzięki temu zniżki pojawiają się nie tylko w Bydgoszczy, ale również między innymi w Osielsku, Solcu Kujawskim czy Szubinie.

Korzystaj ze zniżek, kupuj za pół ceny

Głównym założeniem akcji jest zapewnienie przez firmy i instytucje zniżki o wartości dokładnie 50% na wybrane produkty lub usługi w trakcie udziału danego punktu w wydarzeniu. Metropolia za pół ceny trwa w tym roku od 2 do 8 października, ale nie wszędzie zniżki obowiązują przez cały tydzień. Każda zgłaszająca się firma i instytucja mogła samodzielnie wybrać minimum trzy dni swojego udziału w akcji. Mimo tego wiele firm zdecydowało się wprowadzić zniżki przez cały tydzień trwania akcji, a zakres oferowanych usług jest często znacznie szerszy niż w poprzednich latach. Zakupy będzie można zrobić w niemal dwustu punktach, wśród których są sklepy stacjonarne oraz internetowe. Poza tym do akcji zgłosiły się również firmy przyjmujące zgłoszenia drogą telefoniczną lub mailową.

Propozycje dla małych i dużych, aktywnych i mniej aktywnych

Większość zniżek w Metropolii za pół ceny adresowana jest do osób dorosłych, ale nie brakuje też propozycji dla dzieci czy całych rodzin. Obiad w restauracji czy wizyta w muzeum to pomysły dla osób w różnym wieku. Dla tych, którzy nie lubią siedzieć w miejscu nie brakuje sportowych propozycji. Siłownia, zajęcia tańca, nauka pływania, a może tenis?

Akcja jest popularnym wydarzeniem, więc to dla nas przyjemność, że możemy w niej uczestniczyć. Oferujemy wszystkie usługi, które są świadczone w naszej akademii tenisowej, a więc wynajęcie kortu, ale w ramach voucheru też zajęcia z trenerem – cieszy się i zachęca Dominik Bernatowicz, trener Bydgoskiej Akademii Tenisowej.

Różnorodność branży, jeden cel

Zróżnicowanie oferty to jedno z najważniejszych założeń tygodnia pełnego zniżek. Każdego roku do akcji przystępują partnerzy z przeróżnych branż. Najliczniej reprezentowana jest gastronomia, lecz równie często zgłaszają się przedstawiciele gabinetów kosmetycznych, salonów masaży czy salonów optycznych.

Wśród Partnerów akcji znajdziemy firmy, które biorą udział w każdej edycji, ale nie brakuje także nowych punktów i branży, które do akcji przystępują pierwszy raz.

Bierzemy udział w akcji, bo chcemy propagować aktywność fizyczną w naszym mieście. Taka promocja może zachęcić osoby, które niekoniecznie dysponują teraz środkami, aby w pełni skorzystać z naszej oferty – mówi Angelika Amrosz, manager klubu Fit&Sport Studio. To siłownia, która do akcji przystępuje po raz drugi.

Po raz pierwszy do akcji dołączyły kluby strzeleckie. – Chcielibyśmy ludzi bardziej zainteresować sportem strzeleckim i pokazać, że nie jest to nic strasznego ani groźnego. Jest to taki sam sport jak tenis, jazda na rowerze, rolki bądź inne formy spędzania czasu i rekreacji – przekonuje Jacek Wójcis z Klubu Strzeleckiego CWZS Zawisza.

Jak korzystać z promocji?

W każdym z punktów biorących udział w akcji na klientów będą czekać minimum trzy produkty lub usługi przecenione dokładnie o połowę ceny. Wyjątkiem są firmy lub instytucje, które nie mają możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Ponadto w niektórych miejscach pojawią się dodatkowe promocje z innym rabatem – czasami nawet wyższym niż 50%.

Aby skorzystać z wybranej zniżki, należy po prostu zgłosić się do wybranej firmy w trakcie jej udziału w akcji. W każdym miejscu promocje będą obowiązywać w różnych terminach, ale przez minimum trzy dni. Dokładne informacje o poszczególnych Partnerach i ich ofertach można znaleźć na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl oraz na stronie akcji na Facebooku – Metropolia za pół ceny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments