[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Tydzień zniżek już w tym miesiącu! Wciąż można zgłosić swój udział

Dodano: 05.09.2022 | 20:10

Na zdjęciu: Akcja potrwa w dniach 26.09-2.10.2022.

Fot. mat. organizatora

Już za trzy tygodnie, a dokładnie 26 września rozpocznie się 6. edycja akcji Metropolia za pół ceny 2022. Wciąż można zgłosić swoją firmę do udziału i dotrzeć w ten sposób do nowych klientów z regionu. 

Wydarzenie wzorowane jest na doskonale znanej i lubianej akcji “Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych dokładnie o połowę. Już po raz szósty działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowę Chełmińską, Dobrcz, Kcynię, Koronowo, Łabiszyn, Mroczę, Nakło, Nową Wieś Wielką, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

W akcji co roku uczestniczą firmy z przeróżnych branż. Są to między innymi restauracje, siłownie, baseny, sklepy odzieżowe czy instytucje kultury. Informacje o nich i oferowanych zniżkach są na bieżąco publikowane na stronie akcji www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl. Zapewne będą to nie tylko punkty stacjonarne, ale również sklepy internetowe, które licznie uczestniczyły w poprzednich edycjach wydarzenia.

Ze zniżek będzie można korzystać przez tydzień, lecz nie wszędzie. Każda zgłaszająca się firma i instytucja samodzielnie określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty lub usługi za połowę ceny. Nie trzeba wprowadzać obniżek przez cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w przedziale od 26.09 do 2.10.2022 r., np. poniedziałek-środa czy piątek-niedziela.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: zapolceny@metropoliabydgoska.pl poprzez przesłanie skanu wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego. Pobrać go można TUTAJ

Organizatorami akcji są Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, a operatorem agencja Grupa Enjoy Media.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments