Uczniowie bydgoskiej szkoły wyróżnieni. Nitro-Chem ufundował stypendia
Dodano: 29.10.2019 | 18:34Na zdjęciu: Bydgoska spółka ufundowała 12 stypendiów dla uczniów Zespołu Szkół Chemicznych.
Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum
Nitro-Chem ufundował stypendia dla uczniów bydgoskiego Zespołu Szkół Chemicznych. Wyróżnionych zostało dwanaście osób.
Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się we wtorek, 29 października w szkole przy ul. Łukasiewicza w Bydgoszczy. Wyróżnienia otrzymało 12 uczniów z najlepszymi wynikami w nauce w ostatnim roku szkolnym. – Każdy z nich będzie przez najbliższe miesiące otrzymywać finansowe wsparcie. Na stypendia przeznaczono łącznie około 22 tysiące złotych – informuje bydgoska spółka.
Program stypendialny Nitro-Chemu funkcjonuje od ubiegłego roku. Nagrody przyznawane są uczniom z klas o profilu technik analityk. Współpraca firmy ze szkołą nie polega tylko na stypendiach. Uczniowie odbywają również praktyki i staże w bydgoskim zakładzie.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026















