Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

UKW przechodzi na zdalne nauczanie i egzaminy

Dodano: 09.02.2024 | 10:29

Na zdjęciu: UKW przechodzi na zdalny tryb pracy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przechodzi na zdalne nauczanie. W formule online będą przeprowadzane także zaliczenia i egzaminy. Wszystko spowodowane jest awarią w bydgoskiej elektrociepłowni.

Egzaminy i zaliczenia zaplanowane w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024 w okresie od 10 lutego do 18 lutego 2024 r. będą przeprowadzane w formie zdalnej. Odpowiednie zarządzenie wydał już rektor uniwersytetu.

Pracownicy z działów administracyjnych będą wykonywać swoją pracę zdalnie od 9 do 14 lutego. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi czasu pracy poszczególnych jednostek oraz z danymi kontaktowymi można zapoznać się na ich stronach.

Budynki uczelni pozostają otwarte.

Awaria elektrociepłowni w Bydgoszczy

We wtorek, 6 lutego doszło do poważnej awarii w bydgoskiej elektrociepłowni przy ul. Energetycznej. Problemy zanotowano w trzech jednostkach kotłowych.

Obecnie ciepło dostarczane do odbiorców na terenie Bydgoszczy produkowane jest w elektrociepłowni na Jachcicach (również należącej do PGE), na jednym kotle EC-II, Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Pronatury i  ciepłowni w Białych Błotach. Problemy dotyczą wszystkich osiedli Bydgoszczy, z wyłączeniem Osowej Góry, gdzie odbiorcy otrzymują energię cieplną produkowaną w źródle KPEC zlokalizowanym właśnie na tym osiedlu. Najbardziej narażone na skutki awarii są osiedla znajdujące się najdalej od źródeł ciepła (tzw. końcówki sieci), głównie w Fordonie.

Trwa naprawa. Utrudnienia mogą potrwać do 14 lutego.

 

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
16 dni temu

Dla niektórych nie jest problemem przełożyć egzamin na ostatnie dni SESJI POPRAWKOWEJ bo, BROŃ BOŻE ŻEBY TYLKO NIE BYŁ ZDALNY BO ŁATWIEJ KTOŚ ZDA. Rozporządzenie to tylko papierek który łatwo olać i zrobić studentom pod górkę. Ot to patologia UKW

Last edited 16 dni temu by Anonim
Wera
Wera
16 dni temu

I egzaminy poprzekładane na sesję poprawkową. Brawo UKW…
A wydawałoby się mądrzy ludzie…

Magda
Magda
16 dni temu

No cóż gdyby nie oszustwa jakich dopuszczają się studenci na zdalnych założeniach, to raczej nie było by problemu.

Magda
Magda
16 dni temu

Miało być zaliczeniach